Skocz do zawartości

Trudne początki w 3ds maxie


ka-lolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym jak najefektowniej zacząć pracę w 3ds maxie.

W necie jest naprawdę bardzo dużo materiałów na ten temat, co niewątpliwie cieszy.

Jednak właściwie nie wiem od czego zacząć.

Czy jakiś kurs w Internecie?

Czy może odrazu od videotutoriali pokazujących jak zrobić już "coś".

Chyba najpierw jednak wypadałoby poznać budowe programu..

 

Dlatego pytam Was. Czy jest jakiś kurs, który uznawany jest za najlepszy/jeden z najlepszych.

Wprowadzający do 3ds maxa od samego początku.. ew. takie coś w wersji video?

Co byście polecali początkującemu na chwile obecną - mając już doświadczenie z tym programem.

Pozdrawiam serdecznie

Ka-lolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm... ja nie mam doswiadczenia jeszcze w maxie ale ja robilem tak ze sie uczylem najpierw sam metoda prob i bledow, odkrywalem nowe narzedzia, pozniej dostalem fundusze na ksiazke i nia sobie pomagam. w niej sa opisane wszystkie narzedzia i wogole. a poza tym to kilka wideotutkow obejrzalem i przeczytalem tez troche...

 

No i F1 jak nezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam na początek robić tourtiale z max3d.pl, ale te które umiesz... Nabędziesz z nich wiedzę o opcjach i modyfikatorach w 3ds'ie... I pamiętaj, że nim nauczyłeś się chodzić, to parę razy upadłeś.

 

Chyba, że Twoja matka miała F1 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się poprawić , F1 + tutoriale z max3d ;) da Ci podstawową wiedzę w wielu zagadnieniach i to się może bardzo przydac . muszę powiedzieć , że dużo tym tutkom zawdzięczam , nawet tym starym i prostym , polecam przeczytanie wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd się przyznawać ale nie przerobiłem żadnego tutoriala z max3d.pl, tutków z innych forów też nie przerabiałem. Ale klawisz f1 to naciskam automatycznie z zamkniętymi oczami. Tam jest wszystko ładnie opisane tak, że w zasadzie nie potrzeba nic więcej. Reszta to metoda prób i błędów która sprawia, że stajesz się twórcą nowych rozwiązań dla ciągle narastających problemów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności