Skocz do zawartości

[Inne] Adobe Design Achievement Awards


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji konkursu Adobe Design Achievement Awards

Firma Adobe Systems Incorporated ogłosiła listę zwycięzców siódmej edycji konkursu Adobe Design Achievement Awards. To prestiżowe wydarzenie, organizowane dla młodych grafików i filmowców, promuje najbardziej utalentowanych i obiecujących projektantów, ilustratorów, animatorów, twórców filmów cyfrowych i artystów komputerowych z najważniejszych instytucji edukacyjnych na świecie. Ponad dwa i pół tysiąca studentów z trzydziestu krajów świata wzięło udział w tegorocznym programie, wykorzystując najnowsze produkty firmy Adobe.

 

 

„Docenianie osiągnięć studentów w zakresie sztuk pięknych stanowi ważny element naszego zaangażowania na rzecz edukacji grafików i projektantów” ― powiedziała Ann Lewnes, wiceprezes ds. marketingu korporacyjnego w firmie Adobe. „Konkurs Design Achievement Awards umożliwia uczestnikom tworzenie fascynujących rozwiązań cyfrowych, którymi mogą podzielić się z rówieśnikami oraz ze znanymi projektantami z całego świata”.

 

 

„Konkurs Design Achievement Awards był dla mnie okazją do nauczenia się nowych rzeczy od innych studentów. Dał mi możliwość poznania niewiarygodnie utalentowanych i skromnych ludzi z różnych krajów świata” ― wyznała Amy Wang z nowojorskiej uczelni School of Visual Arts, zwyciężczyni konkursu z 2006 r. w kategorii „Środowisko i projekty opakowań”. „To doświadczenie pomogło mi stać się lepszą projektantką. Zyskałam więcej środków i możliwości w momencie, kiedy zaczynałam karierę zawodową”.

 

 

W czasie ceremonii, która odbyła się zeszłej nocy w muzeum de Young w San Francisco, studenci zostali wyróżnieni za swoje osiągnięcia w dziewięciu kategoriach: Animacja, Ilustracja cyfrowa, Fotografia cyfrowa, Środowisko i projekty opakowań, Projekt interaktywny, Krótka forma filmowa, Cyfrowe video, Makieta wielostronicowa oraz jednostronicowa.

 

 

Więcej informacji na temat zwycięzców i ich prac można uzyskać pod adresem: www.adobe.com/education/adaa/winners

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności