Skocz do zawartości

Problem z 3ds max - wszystko na szaro...


xaoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam maly problem z maxem. Chodzi o to, ze mam wszystko w szarym kolorze. Wszystko znaczy sie gizmo, ktore powinno byc zolte, verteksy aktywne i nieaktywne sa szare i nie moge ich odroznic wszystko jest na szaro :/ nie wiem czym to jest spowodowane. Probowalem resetowac, wlaczalem, wylaczalem i nadal to samo. Tak samo nie widze lini przy uzywaniu narzedzia crop nie widze jak bedzie przebiegalo ciecie. Dopiero po wykonaniu tej operacji widac efekt, ale to nie o to chodzi.

 

Z gory dziekuje za pomoc w rozwiazaniu problemu, bo bardzo mi to ulatwi prace.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

 

P.S.

 

Dodam,ze uzywam maxa 8. Obiekty nie sa freezowane ani nic bo sprawdzalem. Czy moze byc to wina sterownikow?? I jeszcze jedno uzywam dedykowanej wersji sterownikow do maxa - OpenGL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witam ponownie,

 

Przeinstalowalem maxa i nadal to samo :/ Kolorki mam tylko w trybie software. DirectX i OpenGL - daja szare kolory. Nie mam pojecia co sie dzieje. Myslicie,ze to wina sterownikow? Moja karta to FireGL V5200. JEsli macie jakies pomysly prosze dajcie znac.

 

Pozdrawiam

 

xaoo

 

P.S.

 

Az wierzyc sie nie chce. Wlaczylem sobie shader na karcie i domyslnie szystko bylo przerabiane na czarno biale :/ poprostu genialnie :) Najwazniejsze, ze juz jest git i moge modelowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności