Skocz do zawartości

Finished 2D: "Imaginacja"


purple

Rekomendowane odpowiedzi

No to rozkręcam się w digitalku;D

Jeszcze tu cosik porobię (szlifki),ale generlnie to raczej już gotowe:

 

imagine2pa7.jpg

Shot at 2007-08-07

 

i mówcie co wam na wątrobie leży;D

zastanawiam się czy światło jest dobre-bo to w sumie takie ćwiczenie na to...

no i trawkę pewnie trza będzie no...zagęścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A myślałem, że tylko ja maluję po nocach (jeśli już to robię). W pierwszej chwili wydało mi się, że znowu mam kłopoty z percepcją :P Sam pomysł ciekawy jest, ale inaczej bym go skadrował... uciąć po lewej - mniej trawy (i wcale nie musi być gęściej ;) a dodać więcej morza z prawej (i chyba powinnaś bardziej horyzont zaznaczyć). Z detali... jeden sutek wygląda na wklęsły, a to chyba akurat nie jest celowe (?). Niewiele brakuje, a może być całkiem fajny malunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha no wprost nie mogę uwierzyć, tylko pokazać, surrealizm,lub też coś, co nie do końca wiesz sam czym jest,a na forum dostaniesz nie tylko odpowiedź na to -czym to jest? ale też dokładne instrukcje co trzeba z tym zrobić...;D:D

Strasznie mnie też ubawiło,że nigdy,przenigdy, nikt nie był w stanie (ta pracka już swoje ma, podrasowałam ją tylko), powiedzieć mi co to,to po środku ekranu, a Ty mi to tu mówisz jak by nigdy nic- To forum jest fenomenalne ;D

 

ps: no dzięki Gemi83, nie wiedziałam,po prostu, że tu znajduje się morze i jakiś horyzont;D

Ale zrobię chyba tak, jak to widzisz-bo to fajny pomysł...

ps: po nocach najwięcej weny...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz - masz. Prosisz o pomysły, to je podsuwamy ;) Równie dobrze możesz uznać pracę za skończoną. Ciesz się, że nie napisałem czegoś w stylu: "ej, ale zlały Ci się tam dwa ciała i w dodatku nie mają głów ani stóp, zrób coś z tym" ;)

 

A to, że większość z nas tutaj jest skrzywiona na punkcie realizmu, to już inna sprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności