Skocz do zawartości

Layout: Portal Rozrywkowy "vPlanet v2"


Gość Nabuchodonozor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nabuchodonozor

No cóż... od blisko 5 lat nic nigdzie nie pokazywałem, więc bądźcie litościwi oceniając ten layout (tylko strona główna). Jest to druga wersja (skóry) dla serwisu vPlanet (połączenie maxiora i patrz.pl - linki z youtuba + własny upload).

 

Grafika - www.zdanpol.com.pl/hellfire.jpg

 

P.S. Strona teoretycznie jest na etapie budowy, gdyby kogoś interesowało jak to działa to można podpatrzeć: http://vplanet.czechowice.net.pl/ (zaznaczam, że większość linków z flasha nie działa ^^ - to serwer testowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aktualna strona http://vplanet.pl/ troche zywsza kolorystycznie i ksztalty ma ciekawsze.

 

U Ciebie tak na pierwszy rzut oka, znacznie lepiej "pocieta" strona, lepsze, przyjazniejsze logo, lepiej wyeksponowane tytuly kategorii (chociaz te gradienty bym wywalil, zamieszanie tylko robia na stronie).

 

Ogolnie nie naleze chyba do grupy docelowej, ale mnie calosc odpycha, wyglada jak kolejna strona z milionami tapet na komorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nabuchodonozor
Aktualna strona http://vplanet.pl/ troche zywsza kolorystycznie i ksztalty ma ciekawsze.

 

Stworzenie tzw. "v2" było raczej podyktowane chęcią poprawy pewnych błędów które wynikły z samej budowy (niepotrzebne wcięcia, nieużyteczne bajery). Sam projekt "v1" obarczony był masą błędów głównie ze względu na fakt, iż projekt zmieniał się wielokrotnie podczas tworzenia (A mówią, że co za dużo to niezdrowo...)

 

Co do kolorów, trochę się zraziłem stosując aż tak żywą tonacje. W sumie wydaje mi się (może jestem w błędzie), że to wszystko było zbyt kolorowe i bajkowe...żeby nie powiedzieć plastusiowe. Dlatego v2 jest bardziej stonowany.

 

U Ciebie tak na pierwszy rzut oka, znacznie lepiej "pocieta" strona, lepsze, przyjazniejsze logo, lepiej wyeksponowane tytuly kategorii (chociaz te gradienty bym wywalil, zamieszanie tylko robia na stronie).

 

Z gradientami na pewno będę eksperymentował. Co do samej budowy od strony technicznej no cóż...v1 był oparty na tabelkach (aż wstyd się przynać), v2 nie używa ani jeden i co chyba (dla mnie najważniejsze) - mam łatwa możliwość wymiany i poprawy każdego elementu...

 

Dzięki serdeczne za uwagi ^^

 

(P.S. ..ale v1 to tez ja zrobiłem :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pro.. szkoda tylko, że tego seledynu tam tak dużo. Może dałoby się go podmienić na coś innego?? Bardziej stonowanego?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności