Skocz do zawartości

scenka


luki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Scena sprawia pozytywne wra┐enia (na razie nie widzia│em avika), jednak muszŕ przyznaŠ ┐e nie zaszala│e z rozdzielczoÂci▒... Co pewnie Âwiadczy o za ma│ej szczegˇ│owoÂci, ale nie bŕdŕ gdybaŠ. Ogˇlnie w porz▒dku, ale... Gdzie jest brud??? W takich scenach jest absolutnie obowi▒zkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta rozdzielczoscia to nie jest w sumie tak, rozdzielczosc jest tak, bo poprostu taka jest rozdzielczosc avika, po 2 to nie chcialem zabardzo zasmiecac serwera ADKOWI(avika wrzucilem na moj serwer),a tak prawde mowiac to nawet nie myslalem o rozdzieloczosci gdy renderowalem(i tak ta klatka to bylo ok 20min).

 

Jezeli chodzi o szczegolowosc to niektore modele sa bardziej inne mniej szczegolowe, jednak w sumie poziom szczegolowosci nie jest najwyzszy. Natomiast w animacji to staralem sie animowac wszystko co powinno sie ruszac:)

 

no ale z tym brudem to jest fakt. musze jeszcze nad tym popracowac(gdzie niegdzie kleks by sie przydal:D). THNX

 

pozdrawiam,

luki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie krytyka i pracuj dalej ...nie od razu Rzym zbudowano od czegos trzeba zaczac pamietam sam jak na poczatku nawet proste rzeczy sprawialy mi problemy a grafika w tematcie podobnym do twojego wygladala mniej wiecej tak .... az wstyd sie do tego przyznawac prymitywna tekstura widac nawet kanty zero efektu... istna sodoma i gomora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

a ju┐ chcia│em swoj▒ aktualn▒ prackŕ umieÂciŠ w WIPie ale widzŕ ┐e tu zabardzo krytykuj▒ he ;) jedynie bym siŕ za│ama│ i znowy Max by na de mn▒ zwyciŕ┐y│ ;) zadam troche dziwne pytanie ( jak zwykle jest ono proste i prymitywne ) co to jest samplowanie czy jak to tam siŕ pisze - no ju┐ siŕ Âmiej▒ z tego pytania :D

Serio piszecie o tym du┐o ale ja nie wiem co to jest - jakie ustawienia pod czas renderingu??? Dobra ju┐ milczŕ bo znowu siŕ oÂmieszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności