Skocz do zawartości

utorrent to the lions ?


3grosze

Rekomendowane odpowiedzi

hey ho

no więc mam problem...

po paru dniach, w końcu od czego zależy to, że net // konkretnie ładowanie się stron

chodzi mi jak krew z nosa

otóż wszystko hasa elegancko do momentuodpalenia utorrenta

pare sekund mija a strony mi zamula okropecznie

co ciekawe sam transfer na tym nie cierpi

ktoś wie jaka opcja może być odpowiedzialna w utorrencie za takie coś?

zmiana portu nic nie dała...

ewentualne rady co bym zmienił klienta torrentowego proszę zachować dla siebie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja stawiam na upload. Tak jak piszesz, wlaczasz, zaczyna duzo wysylac i sie zapycha. Mialem podobnie w emule. Nie patrz na transfer torrenta. Jest to jedna aplikacja ktora duzo wysyla i wykorzystuje cala przepustowosc lacza i gdzies tam wpycha w miedzy czasie miedzy wysylane pliki pakiety ktore potwierdzaja otrzymywane przez ciebie dane(pliki), dobrze tym zarzadza i wszystko jest ok, szybko sciaga, a przegladarka w tej chwili to druga aplikacja ktora probuje sie tam dopchac :) wysyla zapytanie do serwera o strone, po jakims czasie tam dochodzi, serwer zaczyna wysylac dane(strone) co jakis czas pyta przegladarke czy jakas tam porcja danych doszla, przegladarka wysyla info ze doszla, te info idze dosc dlugo bo torrent wysyla duzo danych i niej idzie sie wepchnac :/ mija limit czasu na odpowiedz, serwer jej nie dostaje i ponawia wysylanie tego czego uznal za nieodebrane, a co tak naprawde juz odebrales :) i tak w kolko. Tak to mniej wiecej dziala :)

 

Ale sie rozpisalem :D

sorry jezeli nie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ho znowu

dzięki za odpowiedzi chłopaki, ale problem jest taki, że wczesniej hasało elegancko

obojętnie ile miałem udostępnionych połączeń na torrent, globalnych, czy jaki ustawiony upload i download...

no ale zmniejszyłem jak mówiliście i nadal lipa...

klient jeszcze dobrze nie wstaje i kurde blaszka...

daję jeszcze linka do testu łącza ze strony na jakiej miałem najlepszy rezultat, bo to nie chodzi o przepustowość łącza

171608010.png

możliwe, że coś namiszałem z dziwnymi ustawieniami bo po coś tam niedawno grzebałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uTorrent na podstawoowych ustawieniach właczony mam a na drugim kompie brat śmiga w CS'a. uTorrent odpala od cholery połączeń do peerów. to liczba połączeń a nie limity downloadu są przyczyną w tym przypadku.

 

utorrent4life:P

 

kurcze, ale pisałem, ze się utorrent nie zdąży dobrze połączyć a już spieprza mi samo ładowanie stron

grałem też swego czasu z odpalonym utorrentem w cod2 po necie i było też ok

co więcej, na tych samych trakerach net dobrze chodził wcześniej

nie zaczynałbym tego tematu gdyby od początku tak się zamulało

 

3grosze -> a można chwalić za używanie tego klienta? ;)

 

Leru -> "a czy na świecie żyją tylko smerfy?" ;-)

men, wiem do jakiej linijki jest pytanie, ale za grzyba nie wiem o co loto ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spróbuj z programem (w sumie to sterownik ) cFosSpeed. Odpowiada on za kierowanie pakietami i robi to na tyle dobrze że ja przy jednoczesnym max download i max upload strony otwierają sie zwyczajnie,tak jakby utorrent nie był włączony. Po zainstalowaniu nic nie trzeba robić, program sam sie dostosuje po pewnym czasie, gdyż na samym początku nie działa na 100% swoich możliwości. Po sciągnięciu kilkudziesięciu mb danych program jest już w pełni skalibrowany z łączem i działa idealnie. Działa na łączach DSL, nie wiem czy jest sens stosowania go na innych rodzajach łącz. w googlach znajdziesz stronę programu, ściągnij TRIAL i jak będziesz zadowolony to wykup licencję, koszt niecałych 30 zł i roczne aktualizacje. Ewentualnie jak ci zależy na dożywotnich aktualizacjach to trzeba dopłacić coś około 20 zł. Najpierw ściągnij trial i sprawdź czy wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności