Skocz do zawartości

Postać 3D: Generał


Barnej

Rekomendowane odpowiedzi

jest to moj pierwszy sculping , pomagalem sobie troche tutorialem ale wsumie zerknelem z 2,3 razy na niego. Texturowac raczej nie bede bo nigdy sie tym nie bawilem i nie idzie mi najlepiej. Chcial bym go dokonczyc lecz sprzet mi na to nie pozwala wiec zostanie juz w tej postac. Zapraszm do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nielot 007 ->poznałeś po tle i szaderze, ja do mutboxa nigdy nie zaglądałem i tak za dużo softu wciągam

 

nie najgorsza ta głowa :) jak na pierwsze skulptowanie, na początek radziłbym Ci porobić główki łyse jest to łatwiejsze można bardziej zbadać anatomię a óźniej doskulptować włosy, jak dla mnie to oprócz włosów popracuj nad nosem żeby nie był jak z piłeczek, oczy tez pskulptować dodać gałki oczne, pokazać zmarszcz które robią się pomiędzy powiekami a brwiami

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wasza pomoc , cos tam pogrzebalem przy nim jeszcze , dopiescilem wlosy , itp. , probowalem zrobic te oczy , niestety tu zawiodlem , narazie chyba zostanie w tej postaci chyba ze cos jeszcze proponujecie.

Owszem , jest to robione w mudboxie , zb jakos mi nie podchodzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest cała głowa? bo strasznie brakuje tyłoczaszki, czoła, u przeciętnego człowieka oczy są po środku głowy, więc brakuje Ci dużo czoła, czaszka nad uszami tekże jest zazwyczaj troszkę szersza niż twarz i czoło

 

oczywiście można deformować formę żeby uzyskać jakiś wyraz i stylizację ale powinno się to robić z pełną świadomością, i warto trochę anatomicznych główek porobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

claude no ja dopiero zaczynam w sculping sie bawic , dzis bedzie 2 dzien , dlatego tu pisze i pytam sie was "masterow" co jest jeszcze zle , do tej pory robilem w maxie i malo postaci a wiecej obiektow.

Dzieki za wasze posty napewno cos dzis wzuce tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest lepiej!

 

pracujesz z referkami? ze zdjęciami ludzi czy ilustracjami, które chcesz zrobić w 3d, najlepiej wkleić sobie jako background pod rzeźbiony obiekt (nie wiem jak to w mutboxie sie dokładnie robi) wtedy masz podkładkę pod proporcję, anatomię formę, bardzo trudno zwłaszcza na początku robić coś z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem ostatnio ze duzo osob zaczelo sculpowac wiec tez postanowilem sprubowac , a ze nie jako jest to moja pierwsza taka praca wzorowalem sie na tutorialu ale nie prybowalem odgapiac calego lecz tylko podpaczyc forme a reszte robilem na "czuja" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności