Skocz do zawartości

Upowaznienie do napisania wypowiedzenia


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Krotka sprawa - brat wyjechał do holandii a ja mam za niego załatwic wypowiedzenie tj podpisac wypowiedzenie w zakładzie w ktorym pracował do tej pory w pl - tam klientka powiedziała ze on musi przyslac upowaznienie do podpisania wypowiedzenia przez kogos kogo w tym upowaznieniu wymieni (dodatkowo dodac serie i numer dowodu) a jak mu wystawia porzucenie pracy to lipa - jak napisac to upowaznienie bo na necie nic nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

......................................Upoważnienie

 

............Niniejszym upoważniam mojego brata Hindusa (imie nazwisko) legitymującego się dowodem tożsamości seria AA numer 08978978 do reprezentowania mnie względem

mojego obecnego pracodawcy XXXXX w sprawie wypowiedzenia umowy o prace z dniem XX-XX-XXXX za porozumieniem stron. Jednocześnie upoważniam w/w do podpisania wszystkich potrzebnych dokumentów w moim imieniu. Prośbę swoją motywuje tym, że obecnie przebywam poza granicami kraju i nie mam możliwości osobistego stawiennictwa.

 

.................................................z poważaniem

.................................................XXXXXXXXXXXXX

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy - ostatnio twoje posty są coraz gorsze :D a co ty myslisz ze nikt na to nie wpadł? tylko ze sprawa miała byc załatwiona w ciagu jednego dnia wiec normalne ze list chyba odpada, pewnie ze podpisałem za brata ale najpierw musiałem napisac takie upowaznienie sam sobie i podpisac tez je za niego :) bo nie było sensu czekac 4 dni na list.

 

W watku o szukaniu muzyczek tez mi piszesz zebym napisał do autora strony i podajesz maila - i myslisz ze juz na to nie wpadłem? w wolnych dyskusjach tez sie na Ciebie skarżą.

 

Dzięki chłopaki za pomoc i za wzór - sprawa została dzięki wam załatwiona.

Buzka + rep 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności