Skocz do zawartości

problem z netem


maczuga

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w domu 2 kompy, jeden jest podłączony bezpośrednio do neta przez neostrade, drugi jest podłączony do mojego kompa odpowiednim kablem (czyli taka mini sieć). Na tym drugim kompie przez jakiś tydzień net śmigał bardzo fajnie, teraz otwierają się tylko google, reszta albo 0,5h albo w ogóle. Na moim kompie wszystko jest w porządku (połączenie udostępnione, nawet zaporę wyłączyłem), więc nie mam zielonego pojęcia co to mogło spowodować. Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem (lub podobnym) i rozwiązał go/zna rozwiązanie? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość User190

Zainstalowałeś nowego antywira albo firewall na którymś z kompów?? :> IMHO wydajniej byłoby kupić router do Neo, albo Livebox i cieszyć się netem bez problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antywira ani firewalla nie instalowalem

 

podłączony bezpośrednio do neta przez neostrade

 

hmm... nigdy nie miałeś antywira ani firewalla? heh. zatem najpewniej zalągł ci się jakiś syf. postaw firewalla na pierwszym kompie, antywirem przeskanuj dyski w kontekście wirusów i różnych robaczków.

 

i radzę na przyszłość zainstalować jakiś soft do wirusów i spamu spyware'a. Imo nie ma żartów z obecnymi żyjątkami jakie pływają po sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności