Skocz do zawartości

Slow Motion w After Effects


Kawka

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się jak zrobić płynny efekt slow motion w after effects?

Mówiąc płynny mam na myśli płynny ;)

Time Streching odpada bo nie o taki efekt mi chodzi. Jak ktoś widział MATRIX lub SMALLVILLE to wie o czym mówię. I od razu mówię że chodzi o zrobienie takiego efektu w wersji 6.5. Wersji 7 nie posiadam (wiem że jest tam coś takiego jak Time Warp)... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"inbeteen-frame-generation" - czyli potrzujesz plugina opartego na technologii "optical flow". Zobacz: REALVIZ - ReTimer i pewnie jeszcze kilka innych.

Tak spod palca to się nie da. Ten algorytm jest nieco skomplikowany... ;)

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si seniore ;)... ale jakie cuda wychdoza czasami jak ukosna kreseczke zrobisz -niepikselowata :p... moze rozwine nieco mysl, zrobilem slow mode robala odlatujacego z kwiatka, przy zrobieniu prostej elgenckiej kreseczki w frame blendingu robal znieksztalcal powietrze podczas lotu :D taki ala warp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wedlug mnie ten przyklad tak naprawde nic nie pokazuje, bo to samo na loozaczku zrobisz bez pluginow, chociaz jak pokazuje ta statuetke... ja jestem ciekaw jakby sobie poradzil z moim robaczkiem. Musze otworzyc chyba sklep i poszukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstaluje se Twixtora i porównaj z Pixel Motion w pełnej rozdzielczości np. PAL - wtedy zobaczysz że Twixtor sie lepiej spisuje

 

odnośnie "tutoriali" Kramera - na innym forum, o nieco innej tematyce, pewien "SiDżi Artist" (nawiasem mówiąc największy "cfaniak" bo uważał sie za największego znawce AAE i reszty produktów Adobe) w swoim portfolio popakował pełno rzeczy z tych tutoriali (i praktycznie cały reel był jednakowy) no ale do rzeczy miałem z nim "spięcie", wtedy ktoś go zjechał o to i od tej pory koleś ucichł... lol ta wypowiedź zabrzmiała jak Halama ;)

ciekawe czy on też ogląda to forum...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko "footygów" ale wogóle wstawił animacje z tutoriali Kramera

PS. Też sie troche nauczyłem od Andrew, ale więcej sie nauczyłem z CreativeCow oraz samemu, poprzez wielogodzinne zabawy i czytanie pomocy....

 

Kawka: Kramer robi przeważnie bez wtyczek "3rd party", ale po to one są żeby zrobić coś lepiej - wiadomo że "seryjne podzespoły" nie są tak fajne jak też "specjalne" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności