Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D: fineface#2


comix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z powodu pewnych problemów zaistaniałych na forum... poprzedni topic został zamknięty...

[...] Kolejny upload... myślę że znacznie różniący się od poprzednich... [moze nawet lepiej wyglada... ;/]

...czekam na wasze komentarze i sugestie

 

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hi,

 

 

Z każdym modelem jesteś lepszy i to niezaprzeczalnie. Ciekawsze ujęcia i coraz lepsze czucie siatki.

 

Ok, ale teraz uwagi:

 

?Maska? twarzy strasznie odcina się od czaszki, prawie jakby spływała. Spory wpływ ma tutaj kończący się w tym miejscu detal. Uszko całkiem niezłe z boku ale patrząc od przodu jest to sporo jeszcze nieporozumienie. Oczka... zdecydowanie za mało jeszcze zwracasz na nie uwagi, a tak wiele przekazują... Wykorzystaj to! Szyja jak rozumiem jest super wczesna, odtwórz mięśnie, czy może raczej zwisy skórne po nich w tym przypadku I od razu super ciekawie będzie się prezentować. Podbródek z boku jakoś mnie nie przekonuje zupełnie, ludzie nie mają zwisów kostnych, musisz inaczej nachylać elementy szczęki z boku. Oczywiście jak zawsze dużo za mały tył czaszki... I wygląda to z lekkiego kąta z boku komicznie troszkę, gubią się proporcje od ucha do tyłu czaszki.

 

Ogólnie jest dobrze, powodzenia przy dalszych pracach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... dobrze powiedziane... to ja dodam tylko, ze mnie szczegolnie razi, poza wymienionymi wyzej uszami czy sama forma czaszki, nos i jeszcze raz nos... zwroc uwage ze prezentowany przez Ciebie na zdjeciu mezczyzna ma szeroka kosc nosowa, czesc dolna od chrzastki nosowej z nozdrzami mocno rozbudowana sprawiajaca wrazenie opuchnietej i w sposob specyficzny zagieta ku dolowi... hah tyle a sam obiekt ciekawy malo wdzieczny acz ciekawy :D

Baw sie dobrze przy pracy nad nim, pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie zapre zentowales poziom na jaki cie stac :D haha siedzisz i seidzisz nad tym modelem :D no widac efekty hah . teraz tylko na texturke bo wiem ze to twoja pieta ahillesowa :P no ale to tak jak z modelowaniem .. najdz wlasny styl i metody a wtedy stanie sie to dla ciebie rownie proste :D a wiec powodzenia hah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności