Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Pendrive Kingston|Update Sagem


zdunek89

Rekomendowane odpowiedzi

długi czas nie robiłem nic w 3d, z powodu braku czasu, więc by nie zapomnieć maxa zrobiłem se coś co często używam , przy okazji poćwiczyłem se renderowanie

pendrive3uz0.th.jpg

beznazwy1kr0.th.jpg

Final Render, niestety więcej renderów nie dam bo to jedyny który mi tak wyszedł, przez przypadek i nie mogę powtórzyć tego efektu

sam model nie jest do końca skończony, chciałem dodać normal mapy ale nie wiem specjalnie jak je zrobić, w PS jestem zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm, ambitniejszego powiadasz, zacząłem robić mój telefon sagem

http://www.ateliers-du-bocage.com/boutique/images/smyx-5m.jpg

a tu model po godzince roboty:

http://img254.imageshack.us/img254/3264/sagemku4.jpg

 

teraz się zastanawiam jak guziki powrzucać, bo resztę rzeczy zrobię bez problemu i oczywiście poprawię te błędy które są na tym renderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre nadal ja mam szkoda mi ja sprzedac bo marne pierniadze za nia dostane a mam do niej sentyment, musze sie zmobilizowac i wkoncu ja wymodelowac, ale jak zwykle brak czasu i sloniany zapal, typowe....

 

edit:

wlasnie w tym modelu komorki te przyciski to zrobione sa jako inny element, nie robiles ich wytlaczajac poligony??, a dziury zrobilem chamferem i potem wytlaczaniem ? czy masz jakis inny sposob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne ze zaczeliscie o telefonach rozmawiac ;D

Co do pendrive'a to calkeim realistyczny i dobrze zrobiony, ale pendrive to model ktorym sie krotko mozna pozachwycac :)

Widze ze telefon wychodzi, sam modeluje teraz zegarek zobaczymy co z tego wyjdzie za niedlugoo zamieszcze w WIPie :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre nadal ja mam szkoda mi ja sprzedac bo marne pierniadze za nia dostane a mam do niej sentyment, musze sie zmobilizowac i wkoncu ja wymodelowac, ale jak zwykle brak czasu i sloniany zapal, typowe....

 

edit:

wlasnie w tym modelu komorki te przyciski to zrobione sa jako inny element, nie robiles ich wytlaczajac poligony??, a dziury zrobilem chamferem i potem wytlaczaniem ? czy masz jakis inny sposob?

 

zrobiłem boxa wymodelowałem z niego kształt guzika dałem odpowiednie smothowanie i gotowe, co do dziur to wziełem guziki skopiowałem dałem im chyba push, i potem w prosty sposób wyciełem boolean pro ;] lecz potem chyba z godzinę poprawiałem wszystko, a wyciełem booleanem bo nie musiałem bawić się w cut, przy którym trudno utrzymać dobrą odległość od guzika, a przy przesuwaniu na krzywych płaszczyznach rozwala się ogólnie model...

 

a telefonu pewnie nie skończę, braki czasowe, chodź ostatnio zabrałem się za naukę animacji, tylko szkoda że czarna księga animatora jest od maxa 4 bo trzeba się strasznie dużo domyślać i czasami pliki z przykładami nie działają tak jak mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności