Skocz do zawartości

Posłuchajcie Panowie wszechmocni


Nue

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dośc że umiesciliście mój post w sprawie pracy nie tam gdzie trzeba to jeszcze zachowaliście się jak skończeni "tu wpiszcie sobie właściwe słowo".

Na moja uwagę, zamiast skorygować błąd usunęliście mój post całkowicie z forum.

 

Zastanów sie Knysha, po której stronie leży błąd, czy po mojej czy po Waszej. Jeśli jesteś niekompetentny to zajmij się zbieraniem znaczków a nie administracją serwisem. Należy odrózniać formę "Kupię psa" od "Sprzedam psa"... jeżeli nie widzisz różnicy Panie administratorze to polecam wizyte u specjalisty.

Mam tylko nadzieje, że w zyciu będziesz szukał pracy i ktoś zachowa się wobec ciebie tak jak ty tu zrobiłeś. Widocznie nie dorosłeś do takich decyzji, bo zachowałes się jak szczeniak, szczyl i dzieciuch zdejmując całkowicie moje ogłoszenie.

Do wiadomości czytających: kolega administrator umieścił mój wątek w sprawie pracy szukanej, na miejscu pracy oferowanej. Na zwróconą uwagę wykasował post całkowicie. Oceńcie sami jego kompetencje.

 

Jesli usuniesz tego posta, potwierdzisz tylko i wyłącznie własna niedojrzałośc, bo każdy ma prawo do krytyki, a Ty najwyraźniej do niej jeszcze nie dorosłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

czy Ty jestes psychicznie chory ?

 

zapostowales temat w nie tym dziale i masz pretensje o to ze jeszcze przez pomylke zamiast usunac puscilem temat ... ;) Gdybys zapostowal w odpowiednim dziale ogloszenie pojawiło by sie od razu ...

 

pozdrawiam zastanow sie zanim cos napiszesz :)

 

ps. tu masz link do tematu

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=43279

 

ps2. nic nie usuwalem wiec sie ogarnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności