Napisano 27 Październik 200717 l Witam.chciałem ukazać "drapieżny" pociąg i raczej ponure wnętrze bunkra.. pożyczyłem spec. na tą okazje tablet i jeszcze nie opanowałem go w pełni. może mi ktos powiedzieć jak zrobic miniaturkę rys. przy poście? to ostateczna wersja:
Napisano 28 Październik 200717 l Witka Ciekawy pomysł, natomiast miniaturkę dodajesz w 1 poście poprzez edycję/GoAdvanced -> Zarządzanie Załącznikami Powodzenia //Pozdr.
Napisano 22 Listopad 200717 l Jako że czasu coraz mniej ;), a na przedłużenie ETAPU 2 szans nie ma, Proszę o działania idące w kierunku ukończenia prac/pracy zgodnie z zawartością opisów znajdujących się w pliku, jak również o zmianę nazwy wątku na właściwy, wzór podany jest tu. //Pozdrawiam i Życzę Powodzenia.