Skocz do zawartości

Tłumaczenie pracy na niemiecki.. pomoze ktos?


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej moj brat dostal prace na niemiecki.. prtztlumaczenie scenariusza na niemiecki zrobil juz czesc ale dalej nie djae rady bo nie zna tyle slownictwa. jesli ktos moze pomoc to tutaj jest tekst. To bardzo pilne i fajnie by blyo miec to dzisiaj.. dziekuje

 

 

wrozka: a tak to ! przylecialam zeby sie napic wody i powiedziec ze jakis hmmm jak on tam.. a ! ksiaze czy jakos tak robi dzis impreze a ja nie

 

moge isc wiec masz tu bilet... kase pozniej oddasz.

 

kopciuszek : niech Ci bedzie a teraz idz juz bo czasu nie mam za 15 minut mam pks do zamku!!

 

macocha: Kopciuszek!!!!

 

scena VI

Narrator: (modelka zbiegajac po schodach potyka sie podbijajac sobie oko)

 

macocha : jak ty wygladasz!? pewnie zhbowu bawilas sie w wojne z tymi swoimi glupimi kolegami. idz juz ! nie jestes mi potrzebna.

narrator : kopciuszek odchodzi ze schylona glowa placzac po cichu

 

scena V

narrator : pks dojechal do zamku, na szczescie kanarow nie bylo. Wychodzi z niego pieknie ubrana dziewczyna , troszke obita, hmmm troszke

 

bardzo obita... juz bardziej to pasuje. Zmierza ona w kierunku zamku.

 

Paker : EE panienko dokąd to?!

 

kopciuszek : a co sie tak gapisz? mam bilet.

 

Paker: przepraszam ale wiele jest tu takich co za darmo chca wejsc.

 

scena VI

Kopciuszek: O jak dawno Cie nie widzialam.. tyle lat.. pamietasz jak siedzielismy razem w oslej lawce?

 

kolezanka : No pewnie.. widzisz tego przystojniaka? to krolewicz.. juz troche stary i ma no wiesz... duzo zer na koncie..

 

kopciuszek : jakbym go miala to bym cala jego kase na pantofelki wydala serio Ci mowie..

 

narrator: kopciuszek zmierzajad w strone ksiecia marzy o nowych pantofelkach. Gdy juz doszla mowi: to Ty zdzisiu? nie? a to ty pewine będziesz

 

ten Zenek!

 

Ksiaze : nie droga panienko ja jestem Jasio. Widziala panienka juz moja kolekcje rozwielitek ??

 

kopciuszek: jeszcze nie Janeczku ale z checia zobacze..

 

narrator: kopciuszek wraz z ksieciem jaskiem poszli na salony ogladac kolekcje rozwielitek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nic nie obiecuje, bo z pisania jestem slaby ale moze naprowadze. Polecam sprawdzenie w jakiejs korekcie oraz pamietaj ze rzeczowniki sie pisze z duzej!

wrozka: a tak to ! przylecialam zeby sie napic wody i powiedziec ze jakis hmmm jak on tam.. a ! ksiaze czy jakos tak robi dzis impreze a ja nie
wrozka: Doch! Ich bin hier geflogen um wasser zu trinken i dir sagen sagen das der... wie heist er? ah! der Prinz! Macht heute ein Party, und Ich kann nicht gehen! Hier has du den Zetel!

kopciuszek : niech Ci bedzie a teraz idz juz bo czasu nie mam za 15 minut mam pks do zamku!!
Lass es sein. Und jetzt geh, weil Ich hab gar kein zeit. In funfzig minuten hab ich mein pks zum schloss!

Narrator: (modelka zbiegajac po schodach potyka sie podbijajac sobie oko)
Das Moddel rent durch den treppe und mach seine auge blau.

macocha : jak ty wygladasz!? pewnie zhbowu bawilas sie w wojne z tymi swoimi glupimi kolegami. idz juz ! nie jestes mi potrzebna.
Guck mal wie du aussiehst. Hast du shoen wieder Krieg gespielt mit deinen dumme kollegen. Geh doch, ich brache dich nicht mehr!

narrator : pks dojechal do zamku, na szczescie kanarow nie bylo. Wychodzi z niego pieknie ubrana dziewczyna , troszke obita, hmmm troszke
das bus ist angekommen, da waren keine KANAREN (nie wiem jak to jest). Aus dem buss steigt ein schon gekleided madchen, ein bissien OBITA, hmmm ein bissien

narrator : pks dojechal do zamku, na szczescie kanarow nie bylo. Wychodzi z niego pieknie ubrana dziewczyna , troszke obita, hmmm troszke

Eeee, fraulein! Wo willst du hin?

kopciuszek : a co sie tak gapisz? mam bilet.

was guckst du so an? ich hab mein schein

 

 

dalej nie wiem, nie znam tylu slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności