Skocz do zawartości

Film: "Path"


ptah

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to nie zbyt ambitny pomysł ale chciałbym zrobić film, w sumie to filmik bo myślę że poniżej 2min. Koncepcja jest taka aby film pokazywał człowieczka, na początku mały chłopczyk (sceneria z lat 30) wraz z trwaniem filmu systematycznie starzeje się idąc przed siebie. Kamera była by z boku, widok z profilu - pokazane jak dookoła niego wszystko sie zmienia on coraz starszy - otoczenie coraz nowocześniejsze. Na koniec ktoś rzuca mu laskę on jako już staruszek (posculptuje troszkę ;) ) siada na ławkę(teraz widok z przodu), Przybliżenie na twarz (najważniejsze dla mnie jest zrobienie efektu oczu które wszystko już widziały, zmęczonych).Następnie zoom na same oczy i oddalenie kiedy okazuje sie że właścicielem oczu nie jest już staruszek ale bobas w wózku (bardzo nowoczesnym) i ściemnienie. Nie wiem czy nie porywam się z motyką na słońce. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W sumie pomysłów na filmy mam sporo ale wszystko na nie więcej niż 2/3 minuty animacji więc scenarzysta ze mnie żaden :) Zastanawiam się czy robić przejści wiekowe co jakiś czas czy stałe starzenie się. Opcją schodów wydaje mi się ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności