Skocz do zawartości

Wiz: Projekt kawalerki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to projekt, wykonany na III roku studiów, kawalerki o z góry narzuconych - raz_wymiarach wnętrza 4m x 8m x 5m; dwa_kolorem purpurowym mocno zaakcentowanym we wnętrzu... Projekt juz jest skonczony /wiec wiele sie nie pozmienia/ ale mile widziana jakakolwiek konstruktywna krytyka:)

 

projekt1it8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiec...

_co do barierki to fakt - troche przekombinowana /dokladnie na to samo zwróciła uwagę moja prowadząca, ze bariekra taka nie przejdzie z wielu względów/

 

_róz zamiast purpury - odcień miał byc taki jak purpura na tym fragmencie mojej planszy.. i taki byl w materiałach maxa ale w rederze jakos wyblakł i zrobił sie z tego troche przesadzony kolor rózowy /aczkolwiek nie wszystkim taki kolor przeszkadzał/

 

_co do drewna - odnosząc sie do samej posadzki to tutaj akurat bym se kłócił, to zestawinie jasnego z ciemnym akurat mnie mocno przekonuje. Natomiast co do drewna użytego na meblach kuchennych to fakt - mozna było to lepiej dopracowac... /jak tak teraz na to patrze z perspektywy czasu to drugi raz bym takiego drewna w kuchni nie użył :P/

 

Oto fragment mojej planszy z rzutami i wizką przekrojową

planszaxa0.jpg

p.s. sam projekt oceniony był na 5;) /oczywiscie jednym moze sie podobac a innym nie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do barierki to fakt - troche przekombinowana /dokladnie na to samo zwróciła uwagę moja prowadząca, ze bariekra taka nie przejdzie z wielu względów/

w prywatnym domu chyba wszystko przejdzie jeżeli klient chce, nawet bez barierki, nie ma pozwolenia na użytkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna kanapa, stolik i blend na scianie - projekt? wolalbym zwykle mieszkanie, moze byc dwupoziomowe, ale ta kolumno-prysznico-toaleta po srodku to chyba nic uzytecznego:0

 

+++ wg mnie kuchnia musi byc naturalnie oswietlona, taki jestem grymasny:)

 

+++ szkło wokol schodow mi sie podoba

 

co do samego rendera:

szklane drzwi, skoro juz musza byc "purpurowe" zrobilbym połprzezroczyste i matowe/szorstkie.

textur drewna mozna znalezc wiecej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności