Skocz do zawartości

3ds max 9:Problem z licencją.


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że przy uruchamianiu maxa 9 pojawia się okno zatytułowane "Veryfying license" i po nim okno które zawsze pojawia się przy pierwszym uruchomieniu maxa z możliwością aktywacji programu lub uruchomienia triala. Okno to zawiera także informację "IMPORTANT! A license error has occured..." i że mogę używać programu przez 4 dni(trial ma 30dni a maxa instalowałem tydzień wcześniej) a po upływie tego czasu aktywować go.

Dodam że zaraz po rejestracji pomyślnie przeprowadziłem aktywację i że po każdym ponownym aktywowaniu pisze że program został pomyślnie zarejestrowany a po kliknięciu na finish znowu pojawia sie okno z możliwością zarejestrowania lub uruchomienia triala. Przeinstalowałem maxa aktywowałem go zaraz po instalacji i znowu to samo. Oczywiście po odinstalowaniu maxa wyczyściłem rejestr ze wszystkich wpisów kojarzących się z maxem.

 

Moje pytanie jest więc następujące czy jest i gdzie się znajduje jakiś plik z informacją o licencji lub inny plik którego usuniecie rozwiąże problem i po następnej instalacji max będzie czyściutki jak po formacie.

A dodam że problem pojawił się kiedy miałem podłączony drugi dysk twardy na którym były jakieś błędy i cały czas wyskakiwała informacja " opóźniony zapis nie powiódł się". Miałem wtedy włączonego maxa i scena którą wtedy zapisałem (nie na tym uszkodzonym dysku) też została uszkodzona i nie dało się jej otworzyć. Może plik z informacją o licencji też uległ takiemu szkodzeniu?

Sorry że tak długo ale starałem sie dokładnie opisać sytuację. Z góry dzięki za ewentualną pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności