Skocz do zawartości

Problem z vizem2008


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem ostatnio autodesk viz 2008 .Poprzednio pracowałem na max9.

Nie używałem w projektach pluginu particle flow(w maxie 9). Teraz przy otwieraniu pliku robionego w maxie 9 na autodeskviz 2008

wyskakuje mi okienko z informacja że brakuje mi pliku/pluginu partileview.dlo - można kliknąć open i dalej się ładuje scena i jest ok.Problem

staje się uciązliwy gdyz zamierzam scene wyrenderować przy użyciu backburner, poprostu scena się odrazu zamyka(powodem jest te okienko w których trzeba ręcznie nacisnąć open)

NIgdzie w opcjach nie znalazłem opcji aby wyłączyć te okienka przy startupie.Próbowałem skopiować plik particleview.dlo do katalogu stdplugs - ale to też nic nie pomogło.

Jeżeli ktoś wie jak ten problem rozwiązać to proszę o informacje jak.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam Marek Gacek

errorpd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja uzywam od 2,5 i roznie to bywa. Po 1 jesli jest sie przyzwyczajonym do maxa i jego mozliwosci, to trafia sie czesto, zwlaszcza na poczatku na brak funkcji, ktore bardzo by sie przydaly: wiadomo, okrojona, tansza wersje. Przesiadka z 2007 na 2008 tez niestety nie jest taka piekna jak mogloby sie wydawac. Generalnie da sie pracowac, ale trafiaja sie dziwne akcje, w sumie jak z kazdym programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności