Skocz do zawartości

problem z maxem


endriu102

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z maxem mianowicie nie wlancza mi sie c_dilla juz zainstalaowalem i dalej nic gdy go odpalam wlancza sie normalnie pokazuje sie takie okienko z skrutami klawiszowymi i nagle znika w menu ctr alt del sa tylko cdilla 16 i bodajze 32. mam system 98 i slabybego kompa amd 333 i 64 MBRAM ale slyszalem ze i takim slbym odpala max. aha mam 3ds max 5. Czy jes to wina systemu i czy po instalaci XP bendzie dzialac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miałem ten problem jak miałem 128 mb ramu. Na emproxy raz go wywalało, a raz nie. Istny totolotek :). Dostawałem białej goraczki, tym bardziej, że nie wyświetlał mi się jakikolwiek komunikat o błędzie. Potem zorientowałem się że przyczyna tkwiła w ramie i zanim włączałem maxa wyłączałem prawie wszyskie aplikacje działające w tle oraz przy pomocy programiku, którego nazwy już nie pamiętam (chyba cachemem, poszukaj na necie, takich programów jest od groma) odzyskiwałem niewykorzystywany przez windows ram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale te pliki nie pomogly bez emproxy max sie wlancza tylko nie ma tych 4 okienek na srodku pojawai sie tam to co mam na pulpicie miela z was ktos taki problem ?? a przy ladowaniu tych 4 plikow o ktorych wczesniej wspominalem pisze failed to initialize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo mało RAM\'u jak na max\'a, więc łatwo nie będzie. Ale w Twoim przypadku pamiętaj o opcji \"hide\". Jeżeli jakieś elementy aktualnie nie są Ci potrzebne, zaznacz je, kliknij prawym i wybierz \'hide selection\'. W ostateczności różne elementy można mieć w różnych plikach i na sam koniec to połączyć, ale to jest w dłuższym użytkowaniu męczące...

 

Procek i karta graficzna też od ram\'u nie odstają, więc.... łatwo nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności