Skocz do zawartości

[współpraca]-kapela chętnie zajmie się muzą do Twojej gry


Gość KoRnol

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kapela wyznaczyla sobie cel zeby nagrac muzyke do gry. Bylbym wdzieczny gdyby ktos kto jest zainteresowany takim przedsiewzieciem skontaktowal sie ze mna na nr gg- 7665880. Gramy od paru dlugich lat mamy za soba sporo koncertow i wydane demka wiec wiemy jak zajac sie komponowaniem muzyki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ej to zglos sie do mnie na GG :] projekt amatorski nie ma szans na zadna kase nie bedzie to zaden hit itd. Ogolnie kreci mnie grafa a jej ucze sie z dlugimi przerwami niecale 2 lata ale hobbystycznie robie gre choc niektorzy mogliby to wysmiac wiec zapraszam na gg po szczegoly i sam sie przekonasz czy fajnie nagrac muze dla gry ktora robiona jest z pasja i jest czyms wiecej niz platformowka czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to istotne, ale chłopaki z bandy KoRnola już przygotowują sample dla BIT ;]

 

Ale jak nie wierzycie to zgłoście się do mnie na GG xD [joke]

 

KoRnol napisz, że temat do zamknięcia chyba, że chcesz robić muze dla różnych projektów ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym projektem zdecydowanie bedzie BIT i na tym skupimy swoja najwieksza uwage i czas. Reszta takze sie postaramy ale jezeli stwierdzimy ze koliduje tworzeniem sampli i muzyki do BIT do dam Ci Temporal napewno znac na gg. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności