Skocz do zawartości

Projekt kobiety


Gość Ziarek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ziarek

Cześć. Właśnie zabrałem się do modelowania ciała kobiety. Zacząłem od nogi, zresztą sami zobaczcie. Nie ukrywam iz nie jestem jeszcze nawet średnio dobry w modelowaniu, dlatego praca nad tym projektem jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Proszę jednocześnie Was, którzy się na tym lepiej znacie odemnie o kreatywne rady. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość User190

Heh - 3 rzeczy:

1. daj siatkę...

2. nie zaczynaj od nóg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

3. ..to chyba straszna cnotka będzie :P albo robisz po prostu coś w stylu Marilyn Monroe by Andy Warhol :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie jestes dobry w modelowaniu to dlaczego robisz cos organicznego, a juz wogule najtrudniejsza rzecza jest zrobienie ludzkiego ciala !! zacznij jakies przedmioty scenki robic, albo jak wiekszosc na forum samochody (lepiej zrob jakis statek bo smaochody nudne sie robia) potem jak sie wyrobisz zacznij od nowa kobitke i zacznij robic glowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by M@Ti

(...)

3. ..to chyba straszna cnotka będzie :P albo robisz po prostu coś w stylu Marilyn Monroe by Andy Warhol :P

 

Heheheh cnotka-niewydymka :D A nogi to raczej w stylu Marilyn\'a Mansona :D (koleś tesh ma lekko krzywe :D)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by shampan

w tutorialu \'joan of arc\' cialo zaczyna sie robic od stopy, wiec nie krytykujcie :)

 

No tak ale stopa to jest jeden z \"koncow\" :D czlowieka od ktorego mozna zaczac a tutaj autor zaczyna jak by od srodka, dlatego moze mu byc pozniej trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności