Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon z Kuchnią


Winkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Prezentuje moją drugą pracę wykonaną w maxie. Model mebli do kuchni wybrał inwestor, resztę dobierałem ja. Meble kuchenne i parę innych drobiazgów modelowałem w Autokadzie, co nie wyszło mi na dobre (np. nie rozumiem dlaczego mam takie cienie na szufladach na pierwszym obrazku), jedyne co wymodelowałem w maxie to pomieszczenie i okap, reszta to Every. Czekam na komentarze.

 

widok27cw9.th.jpgwidok33mq5.th.jpgwidok26jj5.th.jpgwidok13ts4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Takie miałem wytyczne. Piekarnik z parownikiem, piekarnik z mikrofalą, kawiarka, podrzewacz do filiżanek, chłodziarka z kostkarką, chłodziarka do win. Tak to jest jak sie dużo gości przyjmuje. Inwestor jest z Nowej Zelandii. Tłumaczył mi, że u nich częściej się gotuje w piekarniku niż na płycie.

 

 

Mam pytanie jak umieścić obrazek w tytule ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do renderu to swiatlo nie jest poprawne, GI i sampling moznaby podkrecic.

ogolnie 3/6

 

Tomek czy mógłbyś mi precyzyjniej powiedzieć jak GI i sampling podkreślić? Częściowo robie to na zasadzie kopiowania ustawień znalezionych w necie i nie wszystko, co robie jest dla mnie zrozumiałe. Jak powinienem poprawić światło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek czy mógłbyś mi precyzyjniej powiedzieć jak GI i sampling podkreślić? Częściowo robie to na zasadzie kopiowania ustawień znalezionych w necie i nie wszystko, co robie jest dla mnie zrozumiałe. Jak powinienem poprawić światło?

 

zalezy jakiego rendera uzywasz;)

a co do obrazka to edytuj pierwszy post i tam w opcjach dodaj miniaturke w malej rozdzialece np:100x75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności