Skocz do zawartości

Obiekt 3D: DECK


peter512

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jako ze nie odpisalem Ci w moim starym watku to odpsize tutaj na pytania:D Wiec moj material trakow to jest zwykly vraymaterial i tam reflection ustawione na jasny szary fresnel zaznaczone i reflect glossiness na 0.85 (cos kolo tego nie pamietam dokladnie pokombinuj). Papier - google grafika : griptape

warstwy na krawedzi : google grafika : sklejka (plywood) - wycialem interesujacy mnie kawalek w photoshopie (krawedz sklejki na ktorej widac warstwy) przerobilem odpowiednio zeby teksturka miala odpowiednie wymiary i gotowe:P

 

Teraz odnosnie wymiarow deski nie pasuje mi pare rzeczy...dek jest za waski a kolka za grube, w trakach base plate jest za maly i ta czesc bezposrednio przy deku za cienka, nakretki od kingpinow i montazowek sa jesli dobrze widze okragle a nie szesciokatne. Dopracuj jeszcze tych kilka drobiazgow i bedzie git:D

 

Musze kiedys dokonczyc ta moja deske bo stracilem do niej cierpliwosc i mi teraz powraca zajawka na ten projekt:D

 

Pozdro! keep skatin':D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszsytko te kolka mi sie wydaja za grube...a jesli w rzeczywistosci tez sa takie to w takim razie dek jest za chudy...no i ten base plate tez jest za maly jeszcze i dodaj chamfery na krawedziach bo jest strasznie kanciasty. No teraz widze ze nakretki sa szesciokatne ale te kanty na srubce powinny byc ostrzejsze... zreszta masz tu obrazek zaznaczylem tam co mnie gryzie:P mam nadzieje ze sie doczytasz cokolwiek... wyciagaj z tego modelu jak najwiecej bo ma potencjal!

 

 

deskadopopuu3.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie :p, kalczuk raczej nie ma nic wspolnego z rozmiarem kolka, a standardowych chyba nie ma bo to zalezy od tego jakie sam lubisz :)

Z daleka deska wyglada spoko ale z bliska troszke nieciekawie, wydaje mi sie jak poprawisz trucki i zrobisz je dokladnie to bedzie dobrze

Pozdro

[+] Glob

To sie nazywa krytyka obrazkowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. taka sobie za waska przed wszytskim ,chyba ze te kolka takie wrazenie sprawiaja.Podstawki truckow za waskie.Mam model lozyska jak cie interesuje.Tekstury brzydkie,ale jak dla kogos kto sie nie zna na skateboardzie (to nie ty) to widac ze to deska "wyczynyowa" xD hah.Wiecej chamferow uzywaj na trakach,a wlasnie od kiedy kalczuk wplywa na rozmiar kolek..dziecko andera z ciebie chyba nie jest :D.Talerzyki wbijaja sie w Traka.Dokladnie widac ze brakuje podkladek pod traka;]Popracuj nad Nakretkami bo takie proste.W ogole jezdzisz na desce?.Jak tak to przypatrz sie swojej .Pozdrawiam.!!!!Skate 4 F**CKING FUN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o wiele lepiej :D.Kolka maja lepsze wymiary,truck tez chamfery ma jak widze,ale dodaj ms na lozyskach Moje gg:7237397 ,Mam model lozyska full detal :D heh.Pozycze jak chcesz.postaraj sie zmienic teksture na decku bo dziwna,ladny dolny talezyk ,ale gorny juz nie przypomina prawdziwego :D.Jak robisz gwint? hehe bo nie umiem.Nakretki o wiele ladniejsze :D.Pracuj dalej bo zmierza to w dobrym kierunku.Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego deseczka zdecydowanie zaczela jechac w dobrym kierunku:D truck wyglada o wiele lepiej...ten gorny talezyk powinien byc taki wygiety w dol bo jest chyba prosty na renderze...jeszcze mam pytanko ile tutaj na renderze ten dek ma szerokosci?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności