Skocz do zawartości

Zapisanie animacji z videoposta


Ramsez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tego nie renderujesz przez F9 czyli domyslne renderowanie tak jak z kazdym robisz tylko przez renderowanie w videoposcie tam gdzie dodajesz efekty jest tez jakis OUTPUT cos tam i tam ustawiasz widok z jakiego ma byc renderowane i renderujesz przycoskiem w videposcie. Looknij pod F1 jest przystepnie pokazane i wspomagaj sie tym co na pisalem bo pewny jestem na 100 % ze to tak tylko nie pamietam dokladnie bo baaaaaardzo dlugo tego nie uzywalem. Jak dla mnie to dosc przestarzale narzedzie. Jesli choc troche pomoglem to plus reputa poprosze. W razie czego jak nie znajdziesz podbij w godzinach wieczornych na GG 4067453 to ci dokladniej podpowiem bo teraz w pracy jestem i maxa nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie renderujesz przez F9 czyli domyslne renderowanie tak jak z kazdym robisz tylko przez renderowanie w videoposcie tam gdzie dodajesz efekty jest tez jakis OUTPUT cos tam i tam ustawiasz widok z jakiego ma byc renderowane i renderujesz przycoskiem w videposcie. Looknij pod F1 jest przystepnie pokazane i wspomagaj sie tym co na pisalem bo pewny jestem na 100 % ze to tak tylko nie pamietam dokladnie bo baaaaaardzo dlugo tego nie uzywalem. Jak dla mnie to dosc przestarzale narzedzie. Jesli choc troche pomoglem to plus reputa poprosze. W razie czego jak nie znajdziesz podbij w godzinach wieczornych na GG 4067453 to ci dokladniej podpowiem bo teraz w pracy jestem i maxa nie mam.

Do tego okienka sam dotarłem i jest podobne jak przy zwykłym renderze (rodziałki etc.) ale nie mozna określić output file i moge sobie wyrenderować bądź ile klatek ale one sobie gdzies ulecą. A jak zapisze po zakończonym renderingu jako avi to zapisuje mi tylko ostatnia klatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zakon.force-crusaders.org/index.php?action=view&subaction=art&id=229&ret=50

 

sprobuj looknac tutaj. Tutek traktuja o renderingu w videoposcie. jest dosc przystepnie wytlumaczone. Jak to ci nie pomoze to poprostu napisz na GG po godzinie 19. Wtedy pomoge.

 

P.S. Ja to pamietam ze na poczatku trzeba bylo mu ustawic (jeszcze przed efektami) widok w ktorym ma dzialac a po ekejtach na koncu trzeba bylo wybrac gdzie ma sekwencje rendernac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności