Skocz do zawartości

Max nie działa..


_Arti_

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mam problem który był poruszony kilka tematów niżej, jednak jest troszkę inny. Otóż max'a mam ustawionego jak wyjątek w firewall'u oraz pojawia się w procesach. Gdy włączę max.exe pojawia się okienko wczytywania, gdy się skończy znik, lecz max się nie włącza. Czy to oznacza, że na tym PC'cie nie będzie mi już działał max 9? Czy jest jakiś ratunek, jeśli nie będę mógł zajmować się grafiką, to po prostu komputer jest mi nie potrzebny...

 

Patrzcie:

http://img81.imageshack.us/img81/7134/rendersk3.jpg

 

Po pierwsze to polecam potrenowanie cennej umiejetnosci wyrazania swoich mysli za pomoca slowa pisanego. Bo troche trudno sie domyslic o co ci chodzi.

Po drugie to co pokazujesz w procesach to nie proces 3d maxa, tylko jakas tam jego usluga

Po trzecie 3d maxa wcale nie trzeba wypuszczac za firewalla.

Sorki, śpieszyłem się, choć wiem, że mnie to nie tłumaczy <.>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po pierwsze to polecam potrenowanie cennej umiejetnosci wyrazania swoich mysli za pomoca slowa pisanego. Bo troche trudno sie domyslic o co ci chodzi.

Po drugie to co pokazujesz w procesach to nie proces 3d maxa, tylko jakas tam jego usluga

Po trzecie 3d maxa wcale nie trzeba wypuszczac za firewalla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mozesz cos dokladniej opisac? Od kiedy ci sie max nie wlancza, czy cos zmieniales ze sterownikami itp? To forum graficzne a nie wrozek domowych. Z tym co napisales to mozna ci powiedziec tyle:

reinstalka maxa a jak nie zadziala to reinstalka windy i maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mozesz cos dokladniej opisac? Od kiedy ci sie max nie wlancza, czy cos zmieniales ze sterownikami itp? To forum graficzne a nie wrozek domowych. Z tym co napisales to mozna ci powiedziec tyle:

reinstalka maxa a jak nie zadziala to reinstalka windy i maxa.

 

Re instalowałem max'a. Zaczęło się to po prostu z minuty na minutę. Skończył mi się już limit darmowej wersji to zarejestrowałem max'a, potem ładnie działał, było wesoło jak zwykle. Po zresetowaniu PC'ta, włączam max'a i niestety, tylko okienko uracza mnie swoim majestatem, a interface max'a nie.... Nie re instalowałem Windowsa, czarna wizja dla mnie, ale ostateczna. Czy mogę zrobić coś innego prócz formatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności