Skocz do zawartości

Layout: do oceny


Żądło

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czesc

 

- poprawilbym logo, zlikwidowal adres pod nim.

- banner bym zrobil znacznie ladniejszy, te ksiazki to nie widac ze to sa ksiazki od razu, jak to praca dla szkoly to wykorzystalbym darmowe zdjecia do tego, np. z http://www.sxc.hu (zaloz se darmowe konto). Same ksiazki sa tez dosc nudne dalbym jakies zadowolone geby uczniow na front

- banner moglby sie komponowac z logiem

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra troche zmieniłem nie wiem czy na lepsza czy nie :), dlatego nie oszczędzajcie mnie :P. Aaaa loga nie mogę zmienić bo to akurat mam narzucone z góry - ciekawe czy te białe przejdzie.

 

Ps. Wiem, że z kolorami jest coś nie tak tylko co?? :(

 

Dobra oceniajta :) Będe wdzięczny

 

http://www.ketrzyn.mm.pl/~krzadczyk/karolewo-ver_3.1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Kolorów jest za mało - zaakcentuj niektóre tony mocniej. :)

Już jest trochę lepiej, ale dalej to jeszcze nie to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie, ciągle piszecie żeby wyłączyć AA ok wyłączam i widze strasznie spikselowane fonty :/, jedynie co mi pasuje to opcja Crisp.

 

aa na tekscie dynamicznim zalezy od przegladarki i ustawien systemu. W praktyce jest tak ze pokazesz klientowi obrazek z layem i pieknym aa na tekstach, a ten pozniej odpali strone na ie6 i bedzie mowil "Panie, popsute coś jest na tej stronie, na obrazku bylo inaczej!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa na tekscie dynamicznim zalezy od przegladarki i ustawien systemu. W praktyce jest tak ze pokazesz klientowi obrazek z layem i pieknym aa na tekstach, a ten pozniej odpali strone na ie6 i bedzie mowil "Panie, popsute coś jest na tej stronie, na obrazku bylo inaczej!".

 

racja znam takich gości :) ale nie sądze żeby na jakiejkolwiek przeglądarce tekst wyglądał tak jak w Ps'sie po wyłączeniu AA na none, ewentualnie ten Crisp czy mylna moja teoria ?? :)

 

A co do zmiany kolory, hmmm czerwony to raczej nie ale coś brązowawego nawet ciekawie wygląda.... czy nie ?? :)

 

http://www.ketrzyn.mm.pl/~krzadczyk/karolewo-ver_3.1.1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Coraz lepiej :)popracuj jeszcze nad topem. Oprócz pastelowych kolorów użyj te mocniejszych tonów do podkreślenia niektórych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja znam takich gości :) ale nie sądze żeby na jakiejkolwiek przeglądarce tekst wyglądał tak jak w Ps'sie po wyłączeniu AA na none, ewentualnie ten Crisp czy mylna moja teoria ?? :)

 

A co do zmiany kolory, hmmm czerwony to raczej nie ale coś brązowawego nawet ciekawie wygląda.... czy nie ?? :)

 

http://www.ketrzyn.mm.pl/~krzadczyk/karolewo-ver_3.1.1.jpg

 

Text w przeglądarce będzie wyglądał jak w PS bez AA (jesli wyłaczysz AA w przeglądarce:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom coraz lepiej. posłuchaj m@tiego co do podkreślenia niektórych elementów mocniejszymi kolorami. myśle, że za wiele miejsca przeznaczyłeś na tekst. to będzie inaczej wyglądać (bo właśnie bez aa) i znacznie gorzej.

Piszecie mu głupoty - zostaw z AA, bo jest ładnie.

no wiesz, z tego chyba przede wszystkim ma być strona, a nie obrazek ;) nie ten dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

no wiesz, z tego chyba przede wszystkim ma być strona, a nie obrazek ;) nie ten dział

 

Marketing dźwignią handlu. Zaufaj mi - wiem, co piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności