Jump to content

duck

Members
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About duck

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. witam, mam nietypowy jak dla mnie problem. dostałem zlecenie wykonania laya, pocięcia i wdrożenia płatnego skryptu sklepu internetowego. praca została wykonana i zakończona. po czym klient powiedział, że potrzebuje kopii tego sklepu, po prostu będzie na takim samym layoucie, z innym logiem sprzedawał inne produkty. jak to wycenić?
 2. z tego co zrozumiałem - próbujesz porównać sklep internetowy z portalem informacyjnym? co do czcionek w nagłówkach- postaram się poprawić ich widoczność. jednak na ofertę nie mam wypływu ; )
 3. mały update; strona sklepu internetowego, sprzedającego artykuły religijne. dzięki za komentarze!
 4. Lucas, dzieki za zainteresowanie. ścieżki też sprawdziłem wklejając ten plik to różnych folderów powiązanych z plikiem swf i niestety nic. metoda wysyłania jest opcjonalna, myślę też, że nie w tym problem. zrobiłem w końcu osobny swf, bez moviecliploadera, w nowym oknie no i działa. może ktoś kiedyś wpadnie, jak rozwiązać ten problem ;) dzieki raz jeszcze, pozdrawiam!
 5. ok, kodu jest sporo, więc wybrałem to co trzeba (nadal nie chodzi) plik główny var mcl:MovieClipLoader = new MovieClipLoader; var mclL:Object = new Object(); mcl.addListener(mclL); function lokrot(holder) { holder._lockroot = true; } mcl.loadClip("pages/serwis.swf",holder); plik z formularzem var wyslij:LoadVars = new LoadVars(); var odbierz:LoadVars = new LoadVars(); przycisk.onRelease = clickEJ; function clickEJ() { wyslij.towar = formularz.towar.text; .... wyslij.sendAndLoad("sendFORM.php",odbierz); } php nie powinien zawierać błędów, bo z samego serwis.swf wysyła. pliki umieszczone są w folderze pages pzdr
 6. witam, mam pewien problem; jest sobie pewien plik swf zawierający formularz do wysyłania na emaila. wszystko chodzi pięknie, korzystam z LoadVars. jednak jest sobie drugi plik, który za pomocą obiektu MovieClipLoader ładuje ten pierwszy. no i niestety po wypełnieniu formularza, na maila nic nie przychodzi. tak jakoś rysunkowo wyjaśnie może: 1 - działa 2(1) - nie działa :D czy MovieClipLoader wpływa jakos na ten problem? jeśli nie i problem leży głębiej, to zaraz wkleje kod. dzieki i pozdrawiam.
 7. imo poważnym błędem jest nieumieszczenie jakiejkolwiek selekcji produktów. Jak klient wejdzie na stronę szukając np. odpowiedniego dla siebie stroju, to będzie musiał 'przedzierać się' przez deski, żagle itp.. ? top jest nawet fajnie wykonany, ale stosunek wielkości loga do pozostałych elementów jest, delikatnie mówiąc, nietrafiony. jak wspomniał polon, niepotrzebne podwójne menu. zmień co uważasz za słuszne ;) pzdr
 8. Maceo, mam nadzieję, że tym razem spodoba się bardziej. projekt strony z obudowami, wentylatorami itp. to ma być tylko jedna strona z odnośnikami prowadzącymi do sklepu. widok produktu miał nawiązywać do oficjalnej strony producenta. podoba się Wam? co sądzicie? http://img151.imageshack.us/img151/2570/done2s.png http://img195.imageshack.us/img195/6113/done2menu.png pozdrawiam
 9. w miniaturce wygląda bardzo ładnie, w powiększeniu również. budzi we mnie skojarzenia związane z pomocą, wręcz organizacją charytatywną, nie wiem czy to dobrze. jedyne zastrzeżenia mam co do napisu "stowarzyszenie.." - IMO napis jest za mały i za blisko większego. Bieliku93 - to ręce układające się w serce. Chyba, że się myle?
 10. http://www.lolypop-pl.com/2up/090318loda.jpg - Apel dyrektora
 11. jak przeczytałem opis, to spodziewałem się czegoś więcej :D sorry, takie tworzenie strony mija się z celem.. no bo co pomogą rady 'bardzo brzydkie to niebieskie coś po prawej na dole'?
 12. logo jest bardzo schowane, imo powinno się bardziej wyróżniać. mógłbyś dać tą ziemię pod zagiętą kartką z prawej strony co pozwoliłoby uniknąć fruwającego napisu "Dbałość o szczegóły..". tak mi sie wydaje. poza tym, wizualnie jak najbardziej ok pozdrawiam
 13. top strony jest delikatnie mówiąc bez rewelacji. może to kwestia gustu, ale ten motyw wektorków już się nieco znudził. co do kobiet, faktycznie przydałaby się im jakaś biżuteria; te zdjęcia mają baardzo uniwersalny charakter. ogólnie strona sklepu jak wszystkie inne, mocno szablonowa - gdyby nie kolorystyka, nadawałaby się do każdego rodzaju sprzedaży.
 14. a jak będą wybierane następne tematy? osoba która zwycięży ma prawo wybrać, czy jak? i pytanie odnośnie ikonek, tekstur i innych 'freebies' których pełno na różnych portalach - w jakim stopniu można z nich korzystać? czy np. umieszczone logo musi być zrobione własnoręcznie?
 15. jak dla mnie strasznie nie wyszły te przyciski po bokach. reszta jest ok, miejscami bardzo ładna. widziałem kiedyś rower zrobiony właśnie za pomocą wektorów i kombinacji ze stylami. mimo, że wyszło świetnie, imo chyba to trochę taka sztuka bez przyszłości. pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy