Skocz do zawartości

Layout: strona dla JubiLera


wink25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam prośbe do osób zajmujących się tworzeniem profesjonalnych stron www. Robie projekt stronki dla JubiLera i chciałem zapytać co o tym sądzicie? Macie może jakieś pomysły co by tu zmienić lub udoskonalić. Chętnie wysłucham każdej propozycji lub konstruktywnej krytyki.

 

 

http://img26.imageshack.us/my.php?image=gold22.png

 

Interesuje mnie szczególnie co sądzicie o kolorystyce, topie i tych paniach na Layoucie?

 

 

Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przyjemna kolorystyka i generalnie czytelny lay. Odnosnie tych pan, lepiej byloby gdybys wrzucil kobiety z zalozona bizuteria. Teraz bardziej wygladaja jakby mialy bikini. Bizuteria dodalaby wiecej elegancji. Kolor fonta w menu tez minimalnie bym rozjasnil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

top strony jest delikatnie mówiąc bez rewelacji. może to kwestia gustu, ale ten motyw wektorków już się nieco znudził.

co do kobiet, faktycznie przydałaby się im jakaś biżuteria; te zdjęcia mają baardzo uniwersalny charakter.

ogólnie strona sklepu jak wszystkie inne, mocno szablonowa - gdyby nie kolorystyka, nadawałaby się do każdego rodzaju sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o elementy graficzne - nie podobaja mi sie cienie pod boxami produktów; nie podobają mi sie wielkie przyciski "następny","ostatni" itd. ; nie podoba mi sie belka menu i belki nazwy boxów; wyglądaja jak takie troche gumowe czy coś, albo szklane albo płaskie, albo jakiś inny gradient zrób. Jak nie masz pomyslu to odwiedź http://patterntap.com/

 

sam top - do mnie nie trafia, moim zdaniem po grafice powinno byc widac ze to sklep z biżuterią, ..nie pisz jubiler.net.pl i zastanow sie co byś powiedział o tematyce strony.

 

Generalnie wygląda zbyt prosto, brakuje czegoś tej stronie, pare grafik, dopracujesz pare rzeczy i bedzie ok

 

co do zdjęć z sxc - przypominam o przeczytaniu licencji - bez zgody autora only non commercial use

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. PoLon cienie, przyciski no rzecz gustu. Belki biksów i menu to nie dzieło przypadku takie miały być szklane i w kolorze strony. Co do topu to napewno pujdzie jeszcze do poprawy.

Mowisz za mało grafik, no ale rozejrzyj się strona jest pełna i nie ma miejsca na więcej grafik no oczywiście poza topem. W sumie to dzięki za komentarz no ale wypowiedź w stylu nie podoba mi sie i lista błędów mało mi pomoże :). PS zdjęcia z sxc są narazie tylko w projekcie. Pozdrawiam i dzięki za komentarz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miriam2

-Pasek górny menu zrób taki jak na naszym forum /cienie po najechaniu myszką/. Na forum pozycje są wyraźne i czytelne a u tu nie.

-Brązowe paski nawigacji nie pasują, zobacz że tekst na nich jest słabo czytelny. Kolor brązowy nie jest odpowiedni ... użyj jakiegoś zółto-złotego.

-Gradient - pomyliłeś się, u góry powinno być ciemniej na dole jaśniej - taka jest zasada.

-Pasek nawigacji produktów - zmień bo stylem odbiega od całości jest zbyt kanciasty. Zrób delikatne trójkąciki w kolorze złotym

-Zmień te panie na inne albo zastosuj motywy przedmiotów

-Rozjaśnij stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzięki za komentarz, niestety nie widziałem, zadnych twoich prac i nie wiem jak obiektywne są twoje opinie natomiast zgadzam się co do pań trzeba je zmienić. Co do reszty to uważam, że wygląda ok jedynie menu moge troche rozjaśnić. U gury menu nie jest to gradient tylko szklane odbicie dlatego jest w takiej kolejności. Pasek nawigacji nie może mieć złotych elementów wdług mnie powinien być delikatnie widoczny, subtelny tak jak teraz. Dzięki za komentarz pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności