Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Fiesta mk3 (pierwszy model)


Gość Longer

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, swiat nalezy do odwaznych. Zdecydowalem sie Wam pokazac moje wypociny, nie spodziewam sie pochwal bo wiem, ze nikomu tu do piet nie dorastam, ale od czegos czlowiek musi zaczac, a Wasza krytyka i uwagi napewno wykorzystam w przyszlosci. W maxie dzialam od miesiaca, odrazu rzucilem sie na gleboka wode i zaczalem od samochodu. Czy dobrze ? Tego nie wiem, ale napewno czegos sie nauczylem. Prosze o szczerosc i nie bijcie za mocno :)

 

fiesta3d800x600hu5.jpg

 

tap2zm6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak na miesiąc to dla mnie super:D Ja jakoś nie mogę żadnego auta skończyć:P Studio mi się za bardzo nie podoba i trochę krzywo rozmieściłeś lampy na podłożu:P Mogłeś trochę więcej czasu poświęcić na lampy i materiały ale i tak mi się podoba jak na początek:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pierwszego modelu.

 

Co do komentarza, jak na poczatek moze byc, dobrze to na pewno nie jest, ale naprawde uwierz mi, ze jak na pierwszy model to masz ode mnie plusa na zachete :) Bedzie OK.

 

-materialy klapa, o ile lakier moze byc od biedy to ogolnie do poprawienia, szczegolnie szyby i plastiki

- model krzywy, zobacz odbiecie lusterka w oknie

- kolory mnie gryza :)

- tekstury slabe, zobacz lampy, wygladaja ciemno, bez plastikowo szklanego materialu, blade, slabej jakosci.

 

+ za pierwszy model, trenuj chlopie i sie nie zniechecaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności