Skocz do zawartości

neteller - prowizje


viz.k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Korzysta ktos z tego? Dzis nieduza kwote przelewalem stamtad na konto bankowe w pko bp... przelewalem 300zl, neteller za ten przelew wzial 1$ prowizji a moj bank 60zl...zawsze tak jest? Prowizje liczone sa procentowo od kwoty przelewu czy to stala stawka?

 

Jak ktos ma doswiadczenia to prosze zabrac glos:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe ja juz stary doswiadczony hazardzista

 

nie wiedzialem ze jest poker na wp, ale to raczej jakas amatorka:)

 

najbardziej znany i uczeszczany poker room to pokerstars...tam gram...uchodzi za room z graczami o najwiekszym skillu

 

gram tez w pacific poker i paradise poker a tak ogolnie to gralem chyba w 90% istniejacych roomow (wp nie licze jako prawdziwy pokerroom)

 

mam tez za soba dluga przygode z internetowa bukmacherka (juz skonczony etap), jakby co to sluze doswiadczeniem:)

 

nie polecam grania na wirtualne $, lepiej sobie wplacic jakas absolutnie drobna kwote na strate ktorej mozna sobie pozwolic i zagrac normalnie (byle nie na wp - co prawda nie wiem, nie znam ale jakos nie wydaje mi sie zeby to mialo wiele wspolnego z prawdziwymi roomami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja na razie czysto amatorsko na wp chyba nawet nie ma prawdziwego pokera tylko for fun :) żeby sie zorientować co i jak :) ale skoro natrafiłem na kogoś wciągniętego to z chęcią podpytam o parę rzeczy mam nadzieje ze nie będziesz mi miał za złe ciekawości :) w jakim poker roomie zacząć wg Ciebie najlepiej i jak na tym wychodzisz ?ok na pokerstars grają dobrzy zawodnicy ale opłaca sie wchodzić w wymianę z gościem o dużym doświadczeniu i zapleczem technicznym :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak: niby nie powinno sie generalizowac w ten sposob bo wiadomo ze wszedzie sa gracze i dobrzy i slabi...nie do konca wiem jak sie maja inne roomy w tej chwili bo od dawna gram tylko w pokerstars i paradise poker...gralem tylko w stars ale wiele sie mowi o tym ze w paradise sa najslabsi gracze wiec czesc srodkow tam przelalem i rzeczywiscie cos w tym jest. Chociaz trzeba zwrocic uwage na to ze fakt ze graja tam slabi gracze niekoniecznie znaczy ze latwiej jest wygrac. I tu dochodzimy do sedna - nie wolno tego traktowac jako zrodla pieniedzy, mozna wygrac ale to w bardzo duzej mierze wciaz gra szczescia i po prostu hazard.

 

Gdzie zaczac? Nie bez znaczenia jest tez soft pokerrooma, moim zdaniem najlepszy ma stars, paradise natomiast jeden z najgorszych. Nie wplywa to wlasciwie na wyniki ale na komfort gry owszem. Pokerstars, paradise poker, party poker, everest poker i wiele innych - chyba nie ma znaczenia gdzie zaczniesz...mozesz posciagac pare z nich i zaczac grac na wirtualu zeby zobaczyc czy soft ci odpowiada.

 

Co do wynikow, pamietaj to gra w duzym stopniu losowa, ja przyznam szczerze ze wyniki mam niezle, kwotami nie bede rzucal bo kazdy gra za inne stawki, ja raczej delikatnie. Najlepsze jest to ze wlasciwie nic sam nie zainwestowalem...poczatek tego co mam zdobylem w tzw freerollach (turnieje darmowe organizowane dla promocji, kiedys bylo ich bardzo wiele i dobre nagrody, teraz juz duzo gorzej pod tym wzgledem) no a potem zaczalem juz normalnie grac, miewam dobra passe, bywaja tez okresy kiedy mozna biurko pogryzc (tzw. downswing:). Ogolnie nie narzekam bo poki co wynioslem z tego troche nie inwestujac nic, ale nie licz na zyski najlepiej w ogole. Umiejetnosci sa wazne i zwiekszaja szanse na wygrana ale w ostatecznym rozrachunku jest to gra szczescia.

 

W razie pytan itd, chetnie pomoge, tutaj albo na gg 1092279

 

pozdrawiam i powodzenia:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności