Skocz do zawartości

WIP 2D: dark spider-man


wink25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio wasze komentarze bardzo pomogły mi przy ukończeniu pracy i poprawkach, wiec postanowiłem wrzucić następną ;]. Jest to druga wersja mojej starej pracy. Praca w założeniu miała mieć komiksowy charakter stąd gruba kreska, ale chyba wygładze kontury. Ze światłem jeszcze nie sończyłem, ale chciałbym, żeby padało z górnego prawego rogu jak to już wiadać np. na murze. Nie wiem natomiast co zrobić ze światłem z błyskawicy, czy powinno odbijać się na postaci czy nie? Jak sądzicie? Jeszcze jedno pytanko, czy ktoś ma pomysła jak można zrobić coś w stylu uderzającej kropli deszczu? Wrzucam dwie prace "suchą" i z deszczem, dla lepszego rozeznania. Z góry dzięki za każdą pomoc ;].

 

spidermandark4fk5.th.png spidermandarkrainjc9.th.png

 

Wrzucam dwie prace "suchą" i z deszczem, dla lepszego rozeznania. Z góry dzięki za każdą pomoc ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dzięki shaggi za podmalunek nieźle dobrałeś kolory według mnie, ale założenie mam takie, aby praca była mroczna, utrzymana tylko w kolorach popielatych, coś jak na posterach do 3 części spidermana. Jednak ta zielono - niebieska kompozycja jest o tyle ciekawa, że chyba pomyśle o 2 wersji. No i konkret ciemne niebo po prawej wyglada ekstra tego brakowało, ale troszke przesadziłeś ze światłem na budynkach. Ps. niezłe cienie bardzo mi to pomogło, postaram się też rozjaśnić te błyskawice.

 

Sebastian: Spiderman jest nachylony i ma opuszczoną głowę może stąd troche ten chwilowy "zanik szyi" ;]. Spróbuje to zmienić tylko mam nadzieje, że nie wyjdzie z tego żyrafa. Co do linijki to używałem jej tylko do budynków. Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szyja powraca", czyli poprawiona wersja.

Oj słaby mam jeszcze warsztat, ale ćwicze i dzięki waszej pomocy poprawki naniesione ;]. Myśle, że wyszło dużo na plus, zresztą sami oceńcie.

 

spidermandark5withrainmd9.th.png

 

Shaggi: skorzystałem z tego światła od błyskawicy, myśle, że daje to najlepszy efekt w całej pracy. Pozostane jednak przy kompozycji popielatej bardziej mi się podoba niż kolorowa.

 

Sebastian: Co do szyi miałeś racje, dzięki za te wskazówke, poprawiłem ją troche. Pozatym zmniejszyłem prawy bark i pierś postaci były za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności