Jump to content

Sebastian Ozga

Members
 • Content Count

  1,081
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Sebastian Ozga

 1. Trochę koloru na stary modelik, bardziej for fun niż test.
 2. O, sonda jest. Logos pozamiatał, modelik najlepszy pod każdym względem.
 3. Ja jestem między Piratem a Slimem. Slim może troszkę lepiej technicznie, ale Pirat dużo bardziej ambitnie, więc i na niego głos.
 4. No ostra walka była w tej edycji, teraz pytanie kogo umieścić w sondzie
 5. Wszyscy jesteśmy tu przede wszystkim po to, żeby sie czegoś nauczyć. np. Sebx - gdybyś dał chamfer po bokach, wizualnie model zrobił by lepsze wrażenie, a światełko troszkę odciąga wzrok od modelu. Creative - wystarczyło ustawić smooth groups - wszystkie krawędzie teraz się zlewają Kingstron, Thunder, Pirat - bardzo fajne modeliki, ładnie wykończone Dominick - j.w., ale Hello Kitty? :D Luk17 - modelik prosty, ale przede wszystkim popracuj nad prezentacją. Co do mojego - góra i dół były modelowane razem, potem podzielone, nałożony shell i skromny detal, tych tranzystorków, rezystorków czy jak to się nazywa jest tylko 4 i kopiowane według refki która w marnym stanie leżała pod ręką, a wszystkie luty to zwykłe sferki złączone w jeden obiekt i na to delikatny noise.
 6. Zaznaczyłem w wątku, że nie czytałem terminu i wstawiam poza konkursem, jeśli już jestem w sondzie to można było to jakoś zaznaczyć. Z drugiej strony speed jest tylko 4 fun
 7. Jak pech to po całości - nie dość, że już nie odtwarza mp4 to jeszcze po terminie niewiele ponad 1,5h, ale to i tak już poza konkursem
 8. Gratulacje, świetna robota, osobiście nie wierzę za bardzo w ten "tydzień" :P Będzię "fan art" Mrija? Proooszę :D Empeck - Nazwisko cyrylicą pisane, więc literka łacińska nie ma znaczenia ;)
 9. A ten przetarg to ważny jeszcze? Może co wreszcie wygram (klik)
 10. Sorry że wpadam tak w środku rozmowy, kilku rzeczy nie rozumiem. Myślałem że rower to zrzutowy speed, z resztą kilka postów po nim też na to wskazywało, bo jak by nie było BBandi - potrafisz modelować i wiele razy to pokazywałeś, więc nic dziwnego chyba, że każdy się spodziewa po Twoich pracach równego poziomu detalu na każdym etapie - wszyscy wiemy, że potrafisz. A szkoda takiego modelu (pojazd), jeśli dodasz do niego coś zrobionego na szybko. To Twoja praca, Twoja decyzja, a sporo osób trzyma za Ciebie kciuki i czeka na model, który w każdym calu będzie dodawał kilogramy do szczęki widza.
 11. Śledziłem WIPa z opuszczoną szczęką, wielkie gratulacje za skończenie, za detal, za cierpliwość... niesamowite pokłady dobrej, ciężkiej pracy zawarte w "kilku" pikselach. Brawo!
 12. Polyboost miał chyba coś takiego w automacie. Connect w ten sposób krzyżuje krawędzie i max ich nie dzieli, a szkoda. Ale można to zrobić w podobny sposób, ale z dzieleniem krawędzi. Modyfikator Tesselate -> Operate on: czworokąty -> Face-Center. Problemem w tej metodzie jest usunięcie "prostych" krawędzi, ale widzę, że siateczka jest w miarę prosta, więc Edge/Loop select powinny szybko to załatwić.
 13. Zadanie mnie trochę przerosło, szybko ten czas leci :D 1h 25m
 14. Rozumiem, że odznaczyłeś "Separate by smooth groups". Więc pewnie coś jest z siatką. Przesuń na bok jedną krawędź i albo zrobi się dziura, albo się okaże, że ukryła się druga. Fix it, powinno zadziałać.
 15. Zamiast MeshSmooth użyj TurboSmooth, tam możesz wybrać ignorowanie grup
 16. O właśnie, dorzucam się do pytania i oczekuję wyjaśnień - jak śmiałeś z brudnymi oponami się na forum pakować! Skandal!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy