Jump to content
patryk1419

logo

Recommended Posts

witam mam pytanie czy ktoś z was mógłby zrobić dla mnie logo napis to "PolishArmy prezentuje" wielkość liter ma znaczenie nie potrzebuje pliku który odtworzę w maxie tylko samo zdjęcie które wy wyrendujecie i wrzucicie na przykład na abload.de z góry dzięki

Edited by patryk1419

Powinniśmy ustanowić jakąś nagrodę za takie posty.

jak to nie wiadomo o co chodzi? masz zrobic logo ktorego wielkosc liter ma znaczenie i uploadnac na jakis niemiecki adres. Zeby nie bylo latwo, logo powinno sie zrobic i wyrenderowac w Maxie.

Z mojej strony nominacja w kategorii "Jasnosc i Czytelnosc"

Ojć XizOr - przecież było wyraźnie napisane że wielkość liter ma znaczenie, a ty wszystko dużymi :).

kurcze. wlasnie myslałem że rozmiar ma znaczenie i ma wchodzić całość w prostokącik;/ kamil.ochel, to ja odpadam bo już przy tamtym max mi się wysypywał

nawet jakby mi ktos placil to bym takiego nie umial zrobic. Iwen siks!

sory że nie odpisywałem przez tak długo czas ale nie miałem czasu a najładniejsze jest to logo pa01.jpg tylko żeby było same PolishArmy prezentuje z góry dzięki

Gratulacje sly!!! Jestem pod wrażeniem :D

Tylko się pochwal co wygrałeś ;)

sory że nie odpisywałem przez tak długo czas ale nie miałem czasu a najładniejsze jest to logo pa01.jpg tylko żeby było same PolishArmy prezentuje z góry dzięki

pa02z.jpg

• Like 5

Hehehe. Niektórzy ludzie uczą się wolniej od gołębi ;). Logo git. Szczególnie kolorystyka względem tematu dobra.

widać jak potraficie czytać tekst który ma widnieć na tym logu jest taki cytuje pierwszy post zrobić dla mnie logo napis to "PolishArmy prezentuje" wielkość liter ma znaczenie to co jest w cudzysłowiu ma właśnie widnieć na logu i na uczcie się czytać

No i co zrobiliscie? zdenerwowaliscie zleceniodawce...

patryk: tobie by sie przydala nauka interpunkcji.

Dobrze im powiedziałeś, patryk, czasami warto te cholery jedne ustawić do pionu.

• Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy