Jump to content

patryk1419

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About patryk1419

 • Rank
  Member
 1. Tutaj masz pokazane jak to można zrobić
 2. Robię oczywiście w maxie. Udało mi się znaleźć zdjęcie przedstawiające całość. Bawię się teraz tym noise, ale nie mogę osiągnąć tych wypukłości.
 3. Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę uzyskać taki efekt?
 4. OK, dzięki właśnie widziałem coś o rigid body w necie ale nie mogłem tego znaleźć. Teraz postaram się pobawić tym trochę i mam nadzieję, że za jakiś czas zamieszczę tutaj to co wyskrobałem i powiecie co poprawić jeszcze. Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawia.
 5. Witam, mam kolejny problem a mianowicie chciałbym uzyskać taki efekt jak w tym filmie 3:39 1 Za pomocą jakich pluginów, opcji w 3ds maxie można uzyskać taki efekt. Z góry bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
 6. Czyli jak to zrobić aby były podlinkowane?
 7. Witam, pobrałem ten materiał http://www.vray-materials.de/all_materials.php?mat=2131 Zrobiłem model naboju i mam problem z nałożeniem tego materiału. Przedstawiam zdjęcia z Material Editor. [/img] [/img] A tak wygląda końcowy render. Co mam źle ustawione, że mam szary model?
 8. Dobra zrobiłem dzięki za pomoc.
 9. Jakim sposobem to zrobiłeś, jakich funkcji użyłeś?
 10. Tak chodzi o łańcuszek z kulek.
 11. A tak zapomniałem napisać, że robię w 3ds max. A tą opcję zaraz sprawdzę. Dzięki.
 12. patryk1419

  łańcuszek

  Mam problem ze zrobieniem łańcuszka do nieśmiertelnika. http://www.abload.de/img/beztytuu7qk1p.png Jak najprościej i najładniej zrobić taki naszyjnik? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 13. patryk1419

  wentylator

  Wielkie dzięki, teraz już wiem jak to zrobić. Wyszło mi trochę za cienkie i takie tam, ale to da się dopracować. Jeszcze raz dzięki.
 14. patryk1419

  wentylator

  Wyginałeś te łopaty za pomocą funkcji Twist? Mój efekt wygląda tak. http://www.abload.de/image.php?img=afqpo63.png
 15. patryk1419

  wentylator

  Witam. Mam pytanie jakim sposobem jak najlepiej zrobić łopaty wirnika wentylatora PC. Próbowałem robić ale nie wychodził mi taki efekt. Więc liczę na waszą pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy