Jump to content

kliment woroszyłow

Members
 • Content Count

  3,933
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Everything posted by kliment woroszyłow

 1. Skończony wózek serwisowy pod silnik i stół roboczy pod imadło, pozostało pomalować wszystko i można montować silnik. :
 2. Jakość zatrważająca? ..rozumiem że jest to wyraz zszokowania pozytywnego 🙂 drukarki za 10 K maja prawdopodobnie dużo większość żywotnośc ekranów LCD właśnie....
 3. Klicuś, mordasiewiczu jedyny ty mój! 😄 odpowiedź nie jest łatwa.. ale odnoszę wrażenie ze wszystkie drukarki mieszczące się w przedziale cenowym 3- 10 k w zasadzie prezentują podobny poziom jakości druku. Jak przetestuje drukarkę 4k powiem czy warto w nie inwestować. Nie jakość jednak , ale trwałość tych urządzeń zdaje się być kwestią kluczową. A dokładnie żwotnoścć ekranów LCD. Więc jeśli idzie o wybór to mamy wciąż ten jaki oferuje nam rynek w przedziale cenowym 3- 10 k PLN, następnie urządzenia w koszcie 20 - 30k PLN...no i potem 20 - 70 tys EURO.
 4. Wszystko co pokazuje w tym wątku było drukowane na Wanhao GR1. Mam jeszcze phrozena xl. W najbliższym czasie kupie drukarke 4k. Co do kosztów, drukarka mnie kosztowała 2,5k. litr żywicy to koszt od 250 do 350 zł . Do tego by trza doliczać prąd... druki lubią trwać dość długo więc się uzbiera tych Kwh.
 5. ciekawostka.. no no 😄
 6. gryzon- nic nie mówią bo nie uczęszczam to żadnej modelarni...ale ciekawe swoją drogą.. co też by powiedzieli...pomijam ortodoksów którzy poza plastikowymi i kartonowymi modelami ze sklepu , wszystko co inne uważają za wybryk natury i modelarstwem to nie jest.... przy okazji komplet wydechów na prawą stronę silnika:
 7. Drukuje nosowa cześć kadłuba by mieć do czego zamontować silnik 😉
 8. gryzon- w tej skali to kadłub miałby ok 60 cm długości.. więc raczej odpuszczę drukowanie całego samolotu 😉 Drukowane na Wanhao GR1.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy