Jump to content

blinq

Members
 • Posts

  1,305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by blinq

 1. Wow w końcu jakiś fajny update. Fakt, że drobiazgi ale na pewno przydatne.
 2. Poszukuję modelera do wykonania kilku postaci w 3D. Chodzi o stylizowane cartoonowe low poly. Idealnie byłoby gdyby znalazł się ktoś kto ogarnie wszystko - od konceptu, modelu po zrobienie rigu w Maksie. Preferowana forma rozliczenia: B2B Zainteresowanych proszę o wysyłanie portfolio na: [email protected]
 3. Zgadzam się z Nezumim. Nie ma opcji żeby Autodesk sprawdzał wartości projektów. Ten zapis jest tylko po to aby np taki CD Projekt Red nie przeszedł ze swoimi grafikami na B2B nie kazał im kupić licencji indie. Freelancerzy i małe firmy mogą spać spokojnie ;)
 4. Wow nie sądziłem, że dożyje tego dnia 😉
 5. Automatic UV Unwrapping mnie zaintrygowało... Fakt, że to w poprzedniej wersji ale dopiero zauważyłem. No i jak teraz można to wyeksportować to bajka 🙂
 6. Fajowo. Render śliczny a produkt też fajny. Czemu do wody Phoenix oraz RealFlow? W którym były które ujęcia robione? I czemu dwa? JEden by nie ogarnął niektórych ujęc?
 7. blinq

  Luxury watch 01

  Śliczności!
 8. Wow. Bo bardzo dobra informacja. Byłoby fantastycznie jakby to wprowadzili do Polski. Pozostaje trzymać kciuki 🙂
 9. blinq

  Monument

  Super! Beksiński się kłania
 10. blinq

  Zamek Pińczów (2018)

  Wow super! Jak robiłeś trawę i zieleninę?
 11. Sprzedam program Autodesk 3ds Max 2010. Jest to licencja wieczysta - bez terminu ważności. Oprogramowanie jest w pełni legalne - transfer licencji odbędzie się poprzez firmę PCC Polska. Obecnie za licencję na rok trzeba zapłacić 8 776,64 zł. Cena zawiera transfer licencji (około 100 euro). https://www.olx.pl/oferta/autodesk-3ds-max-2010-licencja-wieczysta-CID99-IDyR1gL.html
 12. blinq

  Film: Omni Girl

  Napis "girl" rzeczywiście niewidoczny na pierwszy rzut oka. W ogóle nie pasuje mi ta animacja rtęci na ścianie - lepiej było na jakimś neutralnym tle.
 13. blinq

  Film: Omni Girl

  Wiem jak to jest - dlatego czapkę z głowy zdejmuję i kłaniam się nisko ;)
 14. Ależ fantastyczna postać! Mimika postaci strrrrasznie mi się podoba. Do tego sam model bardzo fajny i render super! Nie wiem jak ten wątek przegapiłem ale będę śledził.
 15. Hej dzięki ;) Też zauważyłem Twoją animację w selekcji. Bardzo miło znaleźć się w tak zacnym gronie :D Powodzenia! :)
 16. Hahaha uśmiałem się ;) Fajny styl masz, coraz bardziej sie do niego przekonuję ;)
 17. Ależ piękne to jest :O Gratuluję. Zaintrygował mnie ten Fstorm... Również poprosiłbym o goły render.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy