Skocz do zawartości

Projekty łazienek ...pytanie


tomy_3d

Rekomendowane odpowiedzi

Przy projektowaniu układu płytek, robię to tak że płytki układam w Corel Draw zgodnie ze skalą a następnie większe fragmenty, czasami całe ściany exportuje do bitmap i nakładam na boxy ścian. Przy takim układzie mogę również robić specjalną mapę do bumpa ponieważ fugi płytek mam wektorowe, mogę również zmieniać kolor fugi jednym kliknięciem.

Co myślicie o takimi sposobie pracy ?

Jak Wy to rozwiązujecie ?

 

I jeszcze jedno pytanie:

 

Na tej stronie jest wiele modeli, chętnie ściągnąłbym sobie jakieś kosmetyki, ręczniki itp. małe detale jednak większość jest w formacie GSM.

Jaki program przekonwertuje mi to do formatu 3DS lub jakiegoś innego zjadliwego przez 3D Max r 4.0 ?

Używam systemu WINDOWS 98SE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja osobiscie uwazam, ze najlepszym sposobem pracy jest taki sposob jaki sami sobie opracujemy. Jezeli uwazasz, ze masz 100% kontrole nad ty co robisz dlaczego masz to zmieniac.

Gdy robilem wizke lazienki moim rodzicom, modelowalem kazda plytke osobno (wlasciwie tylko jedna potem sie uzywalo copy>paste:)). W kazdej chwili moglem zmienic jej mapke na inna. Bardzo mi to pomoglo, wlasciwie moglem pracowac "na zywo". Mama przychodzila do mnie, mowila "ta plytke chce taka, tamta taka..". W sumie dobierala kolory z 30minut zanim zdecydowala sie na wersje ktora ja zaproponowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku płytek w łazience, gdy praktycznie każda jest inna a wzór nigdzie się nie powtarza tworzenie takiej mapy w Corelu wydaje mi się optymalnym rozwiązaniem. Ale faktycznie każdy ma swoje sposoby, mi wygodnie jest w Corel Draw + Photopaint bo po prostu sporo lat pracuję w tych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności