Skocz do zawartości

Teczka 2D: Rysunki samochodów (update 20 luty 2008)


MDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum. Chciałem pokazać kilka swoich prac. Są to rysunki robione odręcznie najczęściej przy użyciu zwykłych kredek ołówkowych. Przepraszam za jakość, ale robiłem zdjęcia aparatem w telefonie. Niestety nie posiadam skanera o formacie A3, a tylko na takim rysuję. Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam.10xn5.jpg

40566338rd1.jpg

77660581vf0.jpg

20516215iz8.jpg

12pl6.jpg62430942so7.jpg

W najbliższym czasie postaram się jeszcze trochę wrzucić. Miałem małe problemy z wrzuceniem fot, ale to wynika po prostu z małego doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie znam sie na conceptach samochodow,ale dla mnie jakies takie pozbawione idei;/ wiele z nich to mieszanka roznych samochodow ktore juz istnieja-np. audi r8,muscle cary i inne takie tam,no i niestety te podobienstwa widac;/ no niewiem, mnie nie przekonuja jakas ani pomyslem ani wykonaniem;/ sry ziomek ale prosiles o komentarz,a nie bede mowil ze jest zajebiscie skoro w moim odczuciu nie jest;]

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię :) Każda krytyka jest dobra, to pozwala szukać nowych stylów i dalej się rozwijać. Ja jak na razie staram się przerzucić na papier to co mi przyjdzie na myśl i staram się, aby efekt końcowy był w miarę zadowalający. Dodaję kolejne moje prace:

14rz0.jpg

61714653oq3.jpg

11ry4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cookier

Jak narazie wydaje mi się że najlepszy jest ten żółty co przypomina vipera noi z pierwszej serii niebieski z żółtym paskiem, a z ostatniej ten środkowy ... też niebieski ;]

Wygląda jakbyś potrafił sobie jakoś poradzic z perspektywą i kreską ale nie miał pomysłu na sam samochód;> Na Twoim miejscu starałbym się sporo rysowac z referek i na dobry początek darowałbym chyba sobie cieniowanie ... no chyba że właśnie wzorując się na referkach;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam kolejne prace. Są to moje prace konkursowe wysłane do magazynu GT. Do ścisłego finału został dopuszczony pierwszy projekt. Sam konkurs dotyczył wizualnego tuningu Seata Ibizy z 2003 roku.

milkshakefrontpx1.jpg

milkshakebackdr9.jpgmechanicznapomaraczafroqz2.jpg

mechanicznapomaraczabacif5.jpg

synteticfronteh6.jpgsynteticbacksq3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności