Skocz do zawartości

Wiz: Mieszkanie na poddaszu [dużo obrazków]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio udało mi się zakończyć projekt, który trochę jednak był ponad siły mojego komputera. Projekt mieszkania, mój, dlatego niektórym pewnie nie przypadnie do gustu :P. Szum jest bo nie mogłem renderować dłużej niż 10h a taki efekt tylko otrzymywałem. Scena miała z 50 MB i mój komputer już umierał. Oprócz tragicznych szumów na niektórych, oceńcie co jest ok, a co nie. Kadry są niektóre śmieszne i mało profesjonalne, ale chciałem żeby trochę przypominało to odwiedzenie mieszkania z cyfrakiem i walnięcia przypadkowych zdjęć przez osobę mało zaawansowaną. Nie wiem czy mi się udało, ale trudno. Od razu mówię, że scena była bardziej żeby mnie cieszyła niż pod publikę (jak poprzedni samochód) :P.

 

flat_night_END.jpg

 

flat_night_4.jpg

 

flat_night_3.jpg

 

flat_night_2.jpgflat_night_1.jpg

 

flat_day_2.jpg

 

flat_day_1.jpg

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie znam sie dobrze na fotografi i na kadrowaniu (sam podpratruje) ale ciekawy jest drugi obrazek, nie podoba mi sie natomiast kuchnia ... shader skory na tje poduszcze chyba w maire sympatyczny ? :), ogole jest potencjal :D tylko troche oswietlenie jak dla mnie zimne.. ponure.. sam nie wiem ;) niech sie bardziej kompetentni wypowiedza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a clampnąłeś ty output i zsubpixelnąłeś kolor maping?

 

ogólnie nie jest źle ale IESy miałeś brzydkie, to matowe szkło za bardzo rozprasza to co jest po drugioej stronie... hmm no nie wiem. średnio mi się podoba. fujskie podstawki pod monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ciekawie ale jest troche niedociagniec, zgadzam Chudym ze disp nie w ta strone; przeszkadza mi duze ziarno nie jestem jego sympatykiem, bywa ze nadaje klimatu ale to raczej w czarno-bialych fotach czy renderach; kawal roboty w to wlozyles warto to docenic; pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności