Skocz do zawartości

Kataryniarz


Silaslogo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sporo wolnego czasu w związku z czym postanowiłem rozpocząć pracę nad autorską animacją.

Skrótowy opis:

Historia będzie opowiadała o nocnych zjawach. Główną postacią w filmie będzie kataryniarz grający na swojej demonicznej katarynce melodię przyciągającą potępieńców. Postaci, takie jak duchy, maszkary i inne straszydła będą się zbliżały w jego kierunku. Kataryniarz jest strażnikiem, kimś kto przeprowadza zbłądzone dusze na drugą stronę - do czyśćca.

-

Film będzie trwał średnio ok. 5 minut. Oprócz grafiki 3D pojawią się panoramiczne ujęcia kręcone kamerą - które to obrobię graficznie. W tym projekcie ważną rzeczą jest dla mnie utrzymanie klimatu jakiegoś wyobcowania, mistyczności.

-

Będę ten wątek sukcesywnie rozwijał pokazując kolejne etapy pracy - może zmotywuje mnie to do działania.

-

-

Obecnie modeluje katarynkę i opracowuje koncepty postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Scenariusz prawdopodobnie na 4 strony - ma jeszcze spore luki, ciągle jest otwarty i ciągle myślę nad udoskonaleniem go. Może trochę się pospieszyłem z konceptami, ale też w jakiś sposób muszę to sobie poukładać. W tworzeniu animacji storyboard rzeczywiście bardzo pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa. Jeśli film jest ładny plastycznie ale ma słaby scenariusz to dla widza w efekcie i tak będzie słaby jako całość. A gdy scenariusz jest dobry to istnieje szansa na powstanie dobrego filmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności