Jump to content

Silaslogo

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Silaslogo

 • Rank
  Member
 1. Ogólnie to źle dobrany klucz profilu kolorystycznego, do tego te tandetne oświetlenie. Nie ma tu jakiegokolwiek klimatu.
 2. ŚP Leslie Nielsen świetnie by się nadawał do odtwórcy roli window cleaner.
 3. Kto wie... może chociaż wysłali listy z zaproszeniami do szkół po jakiś zniżkowych cenach. Marketing też trzeba robić, bo w dzisiejszych czasach edukacja klienta to podstawa.
 4. 15 lat temu w banku padło pytanie: - "Gdzie widzisz swoją firmę za 2 - 5 lat?"
 5. Pierwsze odczucie, martwa twarz... (gra o zombie?) jednak nie, więc to chyba problem uncanny valley (jak wyżej).
 6. Gra działa bardzo przyzwoicie. Optymalizacja zrobiona jest świetnie. Jak framerate spada to nie ma bottleneck'a, (screen freeze itp). Stałe 28 klatek na ultra setting GTX 660 (bez hair works). Po zmianie karty graficznej 58 klatek na GTX 970 G1. Z humorem napisana przemowa EULA. :D
 7. To tłumaczy dlaczego nowy Assassin Creed Syndicate miał taki ubogi trailer. Po prostu Digic był zajęty czym innym.
 8. 15:02 Bajka iskierki - polish lullaby (a spark's fable) :D Storytelling stoi na najwyższym poziomie.
 9. Kiedyś standard dla 2D to było 12fps. Chyba wszystkie klasyczne disneyowskie produkcje tak były animowane.
 10. Całość wygląda bardzo dobrze. Super jakość dźwięku. Widać, że przemyśleliście storyboard i film ma ciąg fabularny. Szkoda tylko, że widzowie mają głosować na te filmy. Znając życie to ludzie wybiorą jakieś dożynkowe panie lub inne taneczne pierdoły. Oddałem na was głos i życzę powodzenia.
 11. Animacje twarzy wyglądają rzeczywiście super, rozumiem że do pełnego szczęścia brakuje tylko Jeffa Bridgesa w obsadzie. W każdym razie ten wicher 3.0 wygląda podobnie. Dźwięk i kwestie dialogowe z True grit też pasują. http://www.youtubemultiplier.com/520f36c7d6a22-new-witcher-looks-like-jeff-bridges.php
 12. Z całej sagi tylko ta scena zapadła mi w pamięć. Tylko że w książce było więcej sieczki, wulgaryzmów i nieuzasadnionej agresji. W tej ekranizacji wszystko jest pokazane bardzo taktownie i ze smakiem. Do tego ta przemowa moralna. Powinno być PG13 jak nic.
 13. Klaustrofobie tego filmu potęguje praca kamery. Ciagłe najazdy i odjazdy. Można byłoby to czasami zastąpić głębią ostrości. (przy okazji oszczędność na renderingu). Podoba mi się mastering muzyki. Jest motyw przewodni, który dopełnia charakter filmu. Dzięki temu wszystko jest całością. Sam profil kolorystyczny jest również fajny. Ujęcia przechodzą płynnie i bez nagłych zmian tonalnych.
 14. W Polsce wyprodukowano film "Królestwo zielonej polany". Teraz ten sam schemat na skale budżetu hollywood.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy