Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Saab 9-3


7demon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, po prawie 1,5 rocznej przerwie wróciłem. Jakoś straciłem cały zapał, cierpliwośc i motywacje do dalszej pracy, ale już mi lepiej, troche. Model (znów samochód, ale co ja moge na to poradzic :)) chciałem jakiś zwykly, tzn zeby to nie byl sportowy egzotyk, ale i starałem się wybrac model mniej popularny. rzadziej wybierany do modelowania. Można znalesc na tym forum saaby, choc nie wiele, i tylko jeden ukończony.

Wybór padł na Saaba 9-3 (chyba z 2006 r.), troche ciężko jest mi go spotkac na ulicy, pewnie mam pecha, że go nie widuje zbyt często, ale jakos daje rade.

A więc, sam model jest prawie skończony, zostalo kilka mniejszych lub wiekszych szczegolow, wnetrza... raczej nie będzie. Tą prace chcę skończyc z nie najgorszym wynikiem ;) Narazie wszystko co zaczynałem, kończylo sie na modelowaniu, próby renderów wychodzily bardzo marnie, teraz mam nadzieje to zmienic.

 

th_48119_saab_122_782lo.jpg th_48126_saab_03_122_161lo.jpg th_48137_saab_02_122_413lo.jpg

 

Wiem, że kilka rzeczy dziwnie wyglada (felgi chyba pójdą do drobnej poprawy, światła przednie to raczej taka rzeźba, nie wiem jak to wyglada w rzeczywistości), na renderach nie wiem to za plamy na przednich swiatlach. I teraz tak (jesli oczywiscie mozecie):

-jesli widzicie ze cos jest krzywo, cos jest nie tak jak byc powinno -> krzyczec gdzie, malowac gdzie, moze poprawie :)

-model prawie skonczony, wiec, pytanie do was, gdzie byscie widzieli taki model, w jakiej scenie ,bo ja raczej pomysla nie mam (tylko zeby to nie byla baaardzo wymagajaca scena, zebym podołał, tworzenie materialów/textur idzie mi najgorzej, a raczej wogole nie idzie, wiec nie przesadzajcie)

- czy wam tez sie wydaje ze model jest za wysoki? tzn przeswit pod autkiem, wg printow sie zgadza, a tu jakos dziwnie wyglada.

 

To narazie tyle ode mnie, teraz czekam na wasze opinie, uwagi i inne ciekawe odpowiedzi. I jeszcze siatki zeby byl komplet

 

th_49434_saab_02_s_122_167lo.jpg th_49419_saab_01_s_122_791lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bardzo przyjemnie, w prawdzie jest parę bugów ale sprawia bardzo pozytywne wrażenie.

-Tył samochodu tak troszkę niedopracowany.

-Dziwna ciemna plama przy przednim świetle.

 

Zobaczymy co się będzie działo jak dokończysz i zaczniesz testy lakieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności