Skocz do zawartości

Aplikacja do preview-jak zmienić?


.:KRAKEEN:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czołem!

 

Odkopię troszkę ;) Renderuję sobie preview (animation -> make preview) i zawsze mi odpala z Windows Media Playerze 9 a skojarzenie mam inne, nie z tym playerem. Denerwujące to jest bo WMP9 odpala się wieki w porównaniu do standardowego playera (mplayer2.exe ;) ). Także nie jest to kwestia skojarzenia. AFAIK mplayer2 nie ma installki (nie mówię o mplayerze classicu).

 

Gdzie mogę zmienić to skojarzenie ? Goolge szukałem, w maxie szukałem.

 

W sumie rozwiązałem problem podmieniając pliki :] (wmplayer.exe na mplayer2.exe) no ale czy jest jakieś inne rozwiązanie ? Mniej inwazyjne ? Może jednak spotkał się ktoś z takim czymś ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwusik leru :)

z polecenia "uruchom " wpisujesz : mplayer2.

A klasyczny mplayer jest nawet w XP , znajduje sie w : C:\Program Files\Windows Media Player.

zeby bylo smieszniej mi proviewy sie otwieraja w winampie :(((((.

Ja poprostu mam otwarty folder maxa /proview i sobie fizycznie odpalam proview- wtedy mi sie odpala mplayerem . Troche to namieszane wszystko jest i malo praktyczne :(

pozdraiwam i zycze powodzenia :)

 

--edit--,

acha , a skojarzenie robisz klikajac praym przyciskiem na pliku i "otworz za [pomocą" - i wybierrasz sciezke do mplayer2 - i zaznaczasz zeby tak zawsze bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kannu -> elo elo hm poczułem się jak n00b ;) Wiem jak się skojarzenie zmienia, to jest pierwsza rzecz jaką robię po reinstallce systemu - zmieniam skojarzenia .avi z WMP9 na mplayera2 :) Ale mimo to odpala się plik _preview.avi w WMP9 zamiast tym klasycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki Leru - pisalem to mniej więcej w 32 godzinie przed kompem i prawie nie widziałem na oczy. Ja jestem zwolennikiem tego ,zeby cos w 3D powiedzieć 5 razy za dużo , niz jeden za mało :))

Odnośnie tych plikow to nie mam pojęcia - u mnie to jakoś inaczej wygląda (ale tez inaczej niżbym chciał) :D

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności