Skocz do zawartości

obiekt 3d: digital_delay


Rekomendowane odpowiedzi

witojcie heeej !

Wiem ze w porwonaniu do tutejszych pracek to troche tak hmm marnie ale juz zmeczony jestem i postanowiłem ze biore sie za con nowego :)

 

digitechfinitowb9.jpg

 

Czekam na krytyke i komenty, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a po cóż takie wielkie logo Blendera? żeby ludzie, jak wyżej, współczuli pracy nad kilkuset-polygnowym modelem? wyobraź sobie chaos, który spowodowałoby wrzucanie ikon każdego programu do miniatur :)

w porządku to jest, chociaż jak dla mnie pasuje do działu Speed Modelling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za komenty :)

 

a po cóż takie wielkie logo Blendera? żeby ludzie, jak wyżej, współczuli pracy nad kilkuset-polygnowym modelem?

 

troszke nie rozumiem czego mieliby spolczuc ;] troche zle zinterpretowales.

Ale juz tlumacze skad owo logo => otoz postanowilem ustawic najlepsza jakos renderu bo postanowilem zaszalec na koniec tego pierwszego powazniejszego spotkania z blenderem. No i akurat tak sie zeszlo ze ze zajal on 7h :P... i o 4 nad ranem wstalem go zapisac... patrze i okazalo sie ze zle skadrowalem ujecie (co zreszta widac i troche przypał:D), a ze juz nie mialem czasu na kolejny render postanowilem jakos prace uratowac i sta logo i kod z konsoli po prawej stronie :)

Nie ukrywam tez ze logo wstawilem z nieukrywana radoscia ze jednak udalo mi sie w tym programie wyrzezbic conieco :)

 

w porządku to jest, chociaż jak dla mnie pasuje do działu Speed Modelling

 

no ok modelling zajął mi wzglednie malo czasu choc, ale podkreslibym slowo wzglednie :) no i teoretycznie speed modelling bylby , ale mase czasu zajelo mi ustawiania i uczenie sie materialow, GI,probne rendery iogolnie cala nauka itd itp. Totez postanowilem wrzucic prace jako finished 3d bo uwzgledniajac to co wymienilem powyzej za taką ja uwazam :)

 

wyobraź sobie chaos, który spowodowałoby wrzucanie ikon każdego programu do miniatur :)

 

czy ja wiem czy chaos :)... sa jeszcze nazwy tematow :) ale ok zmienilem

 

 

Pozdrawiam i dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke nie rozumiem czego mieliby spolczuc ;] troche zle zinterpretowales. (...) Pozdrawiam i dzieki :)

 

chodziło mi o post mort'a, "jak na blendera to...". teraz już mnie tak nie drażni, jak z miniatury zniknęło logo... chyba moderowanie blender.pl tamtego dnia miało na mnie zły wpływ :)

jak tu masz studio ustawione? a może HDR'ka uffizi_probe? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a może HDR'ka uffizi_probe? :>

 

:) dokładnie

 

a co do pytania jak mam studio ustawione... to jesli dobrze rozumiem pytasz tylko o swiatla ? Jesli tak to bylo chyba jedno Lamp gdzies z boku przy wejsciach jack'ów i tyle. Reszta to wlasnie HDR'ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności