Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes CLS


JW_2305

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!;]

Obserwowalem forum troche czasu i zdecydowalem sie zamiescic swoja skromna i prosta pracke w wipie. To jest pierwszy model, ktory pokazuje, bo... poprzednie nie nadawalyby sie;p nie wiem co z tym zrobic, bo w sumie brak mi do niego sil. Prosze o konstruktywna krytyke, ewentualnie o konkretne zjechanie;p tak, zebym wiedzial, co jest nie tak i w ktora strone isc;p

Pozdrawiam uzytkownikow forum;] i obserwatorow;p

 

d9aeddba90b0b8a6m.jpg

 

414f800dd29fc554m.jpg

 

a6d0c793300b7c15m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hej!

 

Do siatki sie nie bede przyczepial, bo nie jestem specjalista. Co moge powiedziec to, ze studio mi sie za bardzo nie podoba. Materialy rowniez do poprawy - lakier taki jakis dziwny i jak dla mnie nie pasujacy do Mercedesa. Ciekaw jestem, czy inni sie zgodza z moim zdaniem.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Do siatki sie nie bede przyczepial, bo nie jestem specjalista. Co moge powiedziec to, ze studio mi sie za bardzo nie podoba. Materialy rowniez do poprawy - lakier taki jakis dziwny i jak dla mnie nie pasujacy do Mercedesa. Ciekaw jestem, czy inni sie zgodza z moim zdaniem.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

 

Studio tak na szybciocha bylo, zeby looknac, jak mniej wiecej wyglada, czyli box i jedno swiatelko i kolorem tez sie nie sugerowac;p nie chcialem, zeby bylo ciemno i jesli chodzi o render to standard scanline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :)

Ogólnie całkiem w miarę ;) Trochę faluje miejscami, ale siatka strasznie tragiczna nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..:: 3D CREATIVE ::.. Ha! No moj tez, dlatego modeluje;p a rendering, to chyba moja najslabsza strona i tu musze sie doksztalcic

obo Moglbys wskazac mniej wiecej, o ktore miejsca chodzi?

dzieks ogolnie za komenty;] i licze na dalsza pomoc;p

 

i taki dodatkowy render

aca25bd1a5a5c2b9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bok wydaje się być trochę wklęsły zabardzo. Przy dziurze na klamke w tylnych drzwiach jest krzywo, no i coś mi się wydaje że na tylnim zderzaku chyba lekko krzywawo jest. No ale nie będę się już aż tak czepiał ;)

 

Ale jak już wcześniej wspominałem jakoś źle nie jest. Ja na Twoim miejscu zostawił bym ten model w spokoju i brał się za następny, a jak sam się przekonasz, kolejny wyjdzie Ci dużo lepiej ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności