Skocz do zawartości

Layout: Layout Wortalu do oceny


Gość waluga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość waluga

Chciałem wam przedstawić layout wortalu PR.

Zamierzeniem jest stworzenie czystego i przejrzystego wyglądu, który ma w jak największym stopniu ułatwić odszukanie interesujących użytkownika informacji na stronie. Tematyka wortalu jest ściśle związana z Public Relations.

 

Ciekaw jestem waszej opinii na temat jego wyglądu, kolorów, użyteczności oraz rozmieszczenia poszczególnych modułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Ładne, proste i przejrzyste, ale trochę mało wyraziste. W sumie to ma być wortal o PR, ale wydaje mi się troszkę za sztywne - w końcu PR traktuje o więziach międzyludzkich, więc chyba dobrze, żeby ludzie wchodząc na taki portal czuli pozytywne, ciepłe emocje. W tej chwili bardziej pasuje mi do wortalu o pieniądzach i inwestycjach. Co nie zmienia faktu, że projekt sam w sobie jest ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, takie normalne, tradycyje, ja uwazam ze zawsze powinno sie szukac nowych rozwiazan i starac sie wprowadzic choc jeden, maly, niecodzienny szczegol.

 

No i zawsze kazda praca lepiej wyglada wypelniona docelowym tekstem niz tym "tekstem wypelniaczem" w dodatku powtarzajacym sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności