Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC 99/00 - med poly - REAKTYWACJA


holo

Rekomendowane odpowiedzi

Helołki!

 

Jako że jakiś czas temu było małe bum na forum i amba wcięła wszystkie obrazki, to zdjęłem poprzedniego WIP\'a. Teraz daję jego reaktywaję.

 

Założenia do modelu. Auto jak w temacie czyli Subaru Impreza WRC modele 99 i 00 (dokładnie S5 i S6). Model nie powinien przekraczać 20 k fejsów. To chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam

Bardzo fajnie wyglądają te lampy na przodzie, też w chyba takie sobie dorysuję. Czemu takie ograniczenie do liczby poligonów? Z szczegółami to to byłaby super furka. Z tego co się na razie mogę zauważyć,co zapewne zostało już wymodelowane to brak jeszcze jednego przecięcia blachy pod tylną lampą.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Niezłe, jedyne do czego mozna się przyczepić to klamka i ogólna obłość kształtów.. choć może to przez rodzaj jakości renderu mam takie wrażenie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. rendery nie są najnowsze i nie są najlepszej jakości. wespół z wami poprawię co trzeba. Dziś jeszce dam jakiś update.

 

ograniczenia są spowodowane tym, że będzie liczony w realtajmie. barwy będą różne w zależności od upodobań. na chwilę obecną planujemy barwy fabryczne oraz Hołowczyca i Snjersa i pewnie jakiegoś zawodnika z BRC* w dalszej kolejności przerobię go na wersję \"cywilną\" STI WRX TYPE R

 

* - British Rally Championship

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest agresywny ?? człowieku, aż mnie podrapał po twarzy :D

jak na model med-poly (jest w ogóle takie określenie ?? ;)) to wygląda bardzo dobrze, chociaż ta kanciastość jest trochę denerwująca :| jak możesz to następny model zrób hi-poly, bardzo jestem ciekaw efektu :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności