Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Darwen tower


Ponciusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

doszukałem sie w necie takich obrazków:

 

Darwen_tower_20050729155329.jpgjb01558.jpg

 

Postanowiłem podjąc sie próby wymodelowania takiej wieży. Jak narazie udało mi się wymodelować to co wydać poniżej, postaram sie zamieszczac kolejne rendery wraz z postępem modelowania.

 

[ATTACH]53884[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam problem z unwarpem chodzi mi o to iz nakładam sobie Unwarp UVW potem jade odpowiednio z point to point seam. I jakos tam zrzuca mi to wszystko do unwarpa ale to jest troche powykrzywiane itp, chciałbym to wszystko złapac i dac jakis konkretny RELAX zeby wszystko stało sie ładnie kanciaste jak na modelu chyba nie musze prostowac tego ręcznie jak uzywam defautowych ustawien relaxa to dalej troche krzywe jest. jest jakiś złoty środek?

 

I jeszcze jedno pytanie jak usunąc te niebieskie seams jakbym zle gdzies postawił podkreslam ze juz nie mam możliwości ctrl+z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No źle nie jest... Ale tu się muszę z niebem zgodzić xD Brakuje, brakuje myślisz, że my tego nie widzimy? :D Powoli widze jakoś praca idzie czekam na wiecej.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okienek brakuje bo stwierdziłem ze zrobię je od początku, są dopasowane do spiralnych schodów akurat render zrobiłem z strony gdzie jest ich najmniej ;), powoli męczę się z mapowaniem.

 

[ATTACH]53961[/ATTACH]

[ATTACH]53963[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności